Kars İline Özel Tasarımlı Anahtarlık

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
%14 indirim
29.9 TL
25.71 TL
Ürün Kodu : 15758

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Anahtarlık 5x5 cm boyutlarındadır.
  • İki yüzüne de süblimasyon baskı yapılır.
  • Anahtarlık sert parlak ve pürüzsüz bir yüzeyden oluşmaktadır.
  • Kars İline Özel Tasarımlı Anahtarlık özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Tarihsel mirası ve doğal güzellikleri ile Türkiye’nin en güzel bölgelerinden olan Kars, bu bakımdan pek çok turiste ev sahipliği yapmaktadır. Yaz ve kış aylarında kendisine özgü ayrı güzelliklere sahip olan bölge, pek çok farklı unsuru bir araya getirdiği için ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatmaktadır. Her gün ayrı bir hareketliliğe ve dinamizme sahip olan Kars bu yapısından ötürü romanlara ya da filmlere dahi konu olmuştur.

Son dönemlerde yaygın olan Doğu Ekspresi için de vardığı son durak olması bakımından önem taşıyan bölge, pek çok maceracıyı da ağırlamaktadır. Tren seferlerinin artması sonucunda sadece bölgeden olanlar için değil, pek çok bölgeden ziyaretçilerin akınına uğramaktadır.

Bu özellikleri bakımından Kars’a yaptığınız özel yolculukları ölümsüz bir hale getirmek ya da Karslı olan sevdiklerinizin memleket özlemlerini gidermek için anahtarlik modelleri arasında öne çıkan Kars İline Özel Tasarımlı Anahtarlık tercih edebilirsiniz. Kars’a ait sembollerin ve yazının üzerinde yüksek baskı kalitesi ile yer aldığı bu anahtarlık sevdiklerinize özel bir sürpriz yapmak istediğiniz anlarda yardımcı olacaktır. Bunun yanında Kars’a davet etmek istediğiniz sevdikleriniz için de kullanabilir ve hoş bir davetiye gönderebilirsiniz.