Kadın Eczacı Figürlü Biblo Anahtarlık

Ürün Kodu : 11331

Kadın Eczacı Figürlü Biblo Anahtarlığı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Anahtarlığın biblo kısımları polimer malzemeden imal edilmiş ve el boyamasıdır.
  • 1.sınıf işçilik ile çalışılmış objeler; ince espri detayına sahiptir.
  • Metal kısımları paslanmaz çelikten üretilmiştir.
  • Kullanışlı bir mekanizmaya sahiptir.
  • Ürün ebatları 7x4x2,5 cm'dir.
  • Kadın Eczacı Figürlü Biblo Anahtarlık özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Kadın eczacı figürlü biblo anahtarlık bayan eczacı tanıdıklarınıza hem sempatik hem de ucuz bir hediye!

Eczacılar hastalandığımızda doktordan sonra kapısını çaldığımız 2. adrestir her zaman. Hele bir de mahallemizde uzun yıllardan beridir bizlere hizmet veren arık tanış olduğumuz bir eczacı varsa sizi güler yüzüyle karşılar ve bir dost gibi yapmaya başlar muamelelerinizi. Elinizden sevgiyle aldığı reçetenizi hızla sizin için tertip eder ve gülen yüzüyle geçmiş olsun dileklerini ileterek hal hatırınızı sormayı da ihmal etmez. Sevdiğiniz eczacılara ucuz hediyeler arıyorsanız Hediye Sepeti sayfalarında yer alan bu güzel hediyeden hemen sipariş ederek verebilirsiniz.

 

Gelin sizde mahallenizde bulunan bu tatlı eczacı hanıma sempatik bir hediye alın ve size şimdiye kadar verdiği hizmetlerden dolayı ona olan minnetinizi ifade edin. Mahallemizde bulunan esnaf ve eczacımız candır. Zira sabahlara kadar ayda bir kez tuttukları nöbet gecelerinde bile kim bilir kaç kez imdadımıza yetişir ve gece ansızın gelen hastalıklarımız konusunda bize yardımcı olurlar eczacılarımız. Gelin siz de bu kişiler hoş tutun ve kötü gün dostu olan eczacılara bu küçük hediyeyle gereken değeri verdiğinizi onlara aktarın. Sevdiğiniz insanlara ilginç hediye ler vermek istiyorsanız onlara polimer kilden oluşan ve çelik anahtarlık kısmı asla kararmayacak olan kaliteli anahtarlıktan gönül rahatlığıyla armağan edebilirsiniz.

 

Size beyaz önlüğünün içinde reçetenize uygun ilacı göstererek günde kaç defa almanız gerektiği konusunda tavsiyelerde bulunan bu kızıl saçlı bayan eczacı heykelciği şeklinde ki anahtarlıktan sevdiğiniz eczacıya alın ve onu mutlu edin. Eczacı bayanlara hediye edebileceğiniz bu küçük biblo her yaştaki bayan eczacının çok hoşuna gidecektir.