İzmir İline Özel Tasarımlı Anahtarlık

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
%15 indirim
29.9 TL
25.41 TL
Ürün Kodu : 15753

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Anahtarlık 5x5 cm boyutlarındadır.
  • İki yüzüne de süblimasyon baskı yapılır.
  • Anahtarlık sert parlak ve pürüzsüz bir yüzeyden oluşmaktadır.
  • İzmir İline Özel Tasarımlı Anahtarlık özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Arkadaşlıklar her zaman özel olmasına rağmen, bazı durumlarda arkadaşlıkların kurulduğu şehirler de o arkadaşlığın özel bir parçası olurlar. Arkadaşlıklar ile şehir bir arada bulunur ve böylelikle ikisini birbirinden ayırmak olanaksız bir hale dönüşür. Türkiye’nin olduğu kadar dünyanın da sayılı güzel şehirlerinden olan İzmir, sizin için böylesi anlamlar taşıyorsa, o halde sevdiklerinize İzmir İline Özel Tasarımlı Anahtarlık hediye edebilirsiniz.

Anahtarlık modelleri arasında sevimli görünümü ve kullanışlı yapısı ile her zaman İzmir’i hatırlatmak üzere tasarlanmış olan ürün, arkadaşlarınızın çok hoşuna gidecek ve her zaman yanlarında anahtarlıklarını taşımalarını sağlayacaktır. Dayanıklı yapısı ve yüksek kaliteli baskısı sayesinde uzun ömürlü kullanım sunacak olan bu özel anahtarlık, İzmir’de arkadaşlarınız ile birlikte geçirdiğiniz anıları da yad etmek anlamına gelecektir.

Sadece İzmir’de arkadaşlarınız ile geçirdiğiniz birliktelik zamanları için değil, aynı zamanda İzmir’de olan sevdiklerinizi de hatırlamanın zarif bir yöntemi olacak anahtarlık, bu bakımdan da küçük sürprizler yapmak isteyenlerin ihtiyacını doğru şekilde karşılayacaktır. Ayrıca yurtdışında bulunan arkadaşlarınızı da İzmir’e davet etmek için kullanacağınız anahtarlık, böylece onlar için de anlamlı, ince düşünülmüş bir hediye olabilecektir. Özel hediye paketi sayesinde de hemen vermeye hazırdır.