İsim Baskılı Renkli Yıldızlı Defter

Bugün sipariş verirseniz en geç 13 Nisan Salı günü kargoya verilecektir.
39.90 TL
Ürün Kodu : 11924

İsim Baskılı Renkli Yıldızlı Defter Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • 21 cm x 13 cm ölçülerinde, 96 yapraktır.
  • Defter üzerinde lastikli kapama kilidi bulunmaktadır.
  • Çizgili defterin her yaprağında üst köşede tarih girme alanı vardır.
  • İsim Baskılı Renkli Yıldızlı Defter​ özenle hediye paketi yapılarak gönderilecektir.

İsim Baskılı Renkli Yıldızlı Defter ile sevdiklerinize yıdızlı rüyalar göstermek çok kolay.

Defterler hepimizin hayatında yer alan unsurlardan. Gün içinde hangimizin not almaya ya da bir şeyler karalamaya ihtiyacımız olmuyor ki? Bu nedenle sevdiklerinize özel günlerde kaliteli ve eğlenceli defterler armağan etmek büyük bir jest olabilir.

 

İşte tam da bu sayfada sevdiklerinize güzel bir hediye olarak iletebileceğiniz rengarenk yıldızlı kapağı olan harika bir defter yer alıyor. Sevdiklerinize, eşinize, ofis çalışanı yakınınıza ya da tanıdığınıza hatta belki de öğrenci arkadaşınıza verebileceğiniz harika bir defter seçeneği. İlginç sevgililer günü hediyeleri aradığınızda karşınıza çıkabilecek olan bu defterle sürprizli bir hediyenin kapısını aralamış olacaksınız.

 

21 x 13 cm ebatlarında olan bu üründe lastikli bir kilit kapama şeridi de bulunuyor. Çizgili sayfalara sahip olan bu ürünün köşesinde de özel bir tarih girme alan bulunuyor. Hediye sahibi bu defteri gördüğünde kırmızı, sarı, yeşil, mavi yıldızların arasında kendini kaybedebilir. Gün içi çalışmalarımızda, ofiste ya da okulda belki de evde kullanırken neşeli enerjiler almak için bire bir. Sevgililer gününde erkelere alınabilecek hediyeler konusunda da başvurabileceğiniz harika bir defter önerisi.

 

Tanıdıklarınızı ya da sevdiklerinizi hatta yakınlarınızı çalışma esnasında yoğun ve rutin bir tempodan kurtarmak için bu renkli ve eğlenceli defteri onlara hediye etmeniz çok düşünceli bir davranış olabilir.

 

Arkadaşlarınıza, ahbaplarınıza, eşinize, dostunuza isme özel niteliklerde vurucu ve değişik bir armağan aradığınızda bu defterden çekinmeden sipariş edebilirsiniz. Sevgililer günü hediyeleri kapıda ödemeli noktasında her zaman herkes için tercih edebileceğiniz bir ürün. Kadın ya da erkek, genç ya da  yaşlı hangi özel gün konsepti söz konusu olursa olsun bu ilginç tasarımlı defteri sevdiklerinize  armağan edebilirsiniz.