Her Zaman Gülümse Tasarımlı Ahşap Kapaklı Defter

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
49.90 TL
Ürün Kodu : 15922

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Defteriniz 18 cm x 12 cm ölçülerindedir.
  • Ahşap kapaklı defter çizgisiz 48 yapraktır.
  • Ahşap kapak altında sert PP (polipropilen) malzeme yer almaktadır.
  • Defter üzerine belirleyeceğiniz isim yazılmaktadır.
  • Ahşap kapak üzerine tasarım UV baskı teknolojisi ile uygulanmaktardır.
  • Ahşap kapaklı defterde özel bronz renkli metal malzemeli ve dayanıklı spiral bulunmaktadır.
  • Her Zaman Gülümse Tasarımlı Ahşap Kapaklı Defter özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevdiklerinize hediye verdiğinizde, onlara karşı hissettiğiniz duyguların bir yansımasını gösterirsiniz. Hediye vermekte en önemli nokta ise hediyeden duyulan mutluluktur. Çünkü hediye verdiğiniz yakınlarınızın onlar için tercih ettiğiniz hediyeden büyük bir mutluluk duyduklarında, hediyenizin de işlevi yerine getirmiş demektir.

Bu bakımdan tasarımı ile defter çeşitleri arasında öne çıkan Her Zaman Gülümse Tasarımlı Ahşap Kapaklı Defter sayesinde sevdiklerinize her kullanımda büyük bir gülümseme de hediye etmiş olacaksanız. Özenli tasarımı ve baskısı sayesinde sevdiklerinizin her zaman gülümsemesine imkân verecek olan hediye, böylelikle işlevsel özelliğinin yanında mutluluk verici olarak da kullanılabilecektir.

Arkadaşlarınız, sevgiliniz, eşiniz, kardeşiniz başta olmak üzere tüm sevdiklerinizi daha da mutlu edebilmek için tercih edeceğiniz defter, günlük yaşamda, iş yaşamında ya da akademik yaşamda sevdiklerinizin notlar alırken yüzlerinde hoş bir gülümseme oluşmasına neden olacaktır. Şık tasarımı ile birlikte her zaman yanlarında kolayca taşıyabilecekleri bu özel defter, alınacak notların da kağıt kalitesi bakımından daha rahat şekilde alınmasına imkân verebilmektedir. Tüm bu özellikleri ile birlikte sevdiklerinizi özel şekilde mutlu etmek isteyenlerin tercihi olacak ürün, böylece kullanım olarak her zaman mutluluğu sağlayarak hediyenizi de daha anlamlı hale getirecek.