Hemşirelere Özel Mutlu Mesut Kahve Kupası

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
194.90 TL
Ürün Kodu: 3678

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Porselen;  klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Kupanızın her iki yüzüne de baskı yapılmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Hemşirelere özel mutlu mesut kahve kupası, hemşirelere özel günlerde armağan edebileceğiniz en güzel ürün!

Hemşirelik, günümüzde erkeklerinde yaptığı ama öteden beri bayan mesleği olarak bilinen, aynı zamanda kutsallığı bakımından herkese yakışan ilahi mesleklerden. Hastaların imdadına koşmak, derdine merhem olmak, acılarını dindirmek konusunda hemşireler büyük emek sarf eder tüm gün boyunca. Eğer hemşire dostlara sürpriz hediye arıyorsanız, onlara bu güzel kupadan armağan edebilirsiniz.

İğne yaparken, kan alırken, tansiyon ya da ateş ölçerken hastanelerde ya da kliniklerde sık sık hemşirelerle rastlaşırız. Özellikle  her gittiğiniz sağlık merkezinde sizin işlerinizi gören sevdiğiniz  hemşireniz varsa ona hemşireler gününde ya da sıradan günlerde bu güzel hemşire kupasını götürebileceksiniz bundan sonra.

12 Mayıs hemşireler gününe çok az kaldı. Dünyanın tüm yaralarını saran, salık sorunlarına koşuşturan hemşirelere küçük hediyelikler almak istiyorsanız, işte bu sayfada gördüğünüz hemşirelere hediyelik kupa tam da onlara özel bir hediye olacaktır. Kişiye özel hediyeler konusunda Hediye Sepetinde tüm meslek grupları için hediye bulabileceğinizden şüpheniz olmasın.

Hemşirelik mesleğini icra eden bir yavrunuz ya da eşiniz olabilir. Hatta çocuğunuz hemşirelik bölümünde de eğitim alıyor olabilir. Bu sevdiklerinize bu hemşireler gününde ne hediye alacaksınız hiç düşündünüz mü? Eğer düşünmediyseniz Hediye Sepeti sizin için her şeyi düşündü ve ayarladı.  Bu konuda size düşense sadece Hediye Sepetinin özelleştir noktasına tıklayarak   hemşire tanıdığınızın bu bölüme adını yazmanız olacaktır. Bakın ve görün! Hemşire yakınınız bu hediyeyi ona verdiğinizde ne kadar da sevinecek. Fotoğraflı bardak 2017 12 Mayıs sevgililer gününde

 

 

12 Mayıs Hemşireler Günü ve hastanede geçirmiş olduğunuz günlerde sizin için elinden gelen herşeyi yapan iyi olmanızı herkesten çok isteyen hemşirelere özel hazırlanan nöbet tuttuğu gecelerde ve günlük molalarında kendine özel hazırlanan özel bir kupa ile kahvelerini içmelerini sağlayabilirsiniz. Erkek hemşireye hediye ya da bayan hemşireye hediye olarak alınabilecek mutlu mesut kahve kupası hemşire hediyeleri arasında özel bir yere sahiptir.

Daha farklı olmasını istiyorsanız yalnızca içerisinde olacak sıcak su ile yazıların ve resimlerin belirginleşeceği sihirli kupa da tercih edebilirsiniz.