Harf Tasarımlı Kişiye Özel 4lü Türk Kahve Fincanı Seti

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
149.90 TL
Ürün Kodu : 16372

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kahve fincanı seti 4 adet fincan 4 adet altlık olarak gönderilmektedir.
  • Kahve fincanı seti yaklaşık olarak 5.5 cm x 6 cm dir.
  • Fincan bölümüne Sıcak Baskı yapılmaktadır ve çıkma yapmaz.
  • Harf Tasarımlı Kişiye Özel 4lü Türk Kahve Fincanı Seti özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Türk kahvesi kendisine özgü tadı ile birlikte geniş kesimler tarafından çok sevilen bir kahve türüdür. Özellikle telvesi ile birlikte daha baskın ve yoğun bir kahve tadının alınmasına yardımcı olur. Bu bakımdan Türk kahvesi sever yakınlarınız için özel bir hediye vermek istiyorsanız Harf Tasarımlı Kişiye Özel 4lü Türk Kahve Fincanı Seti tercih edebilirsiniz. Bu özel set Türk kahvesinden alınan lezzeti çok daha arttıracağı gibi aynı zamanda sevdikleriniz için de ayrıcalık bir hediye olacaktır.

Özellikle ev ziyaretleri yapacağınız zaman sevdiklerinize kullanışlı ve çok sevinecekleri bir hediye vermek için bu özel set doğru bir tercih oluşturuyor. Özenli tasarımı ve görünümü ile birlikte kahve içmekten alınan tadı daha da arttıran bu özel set, böylece sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapmak istediğiniz anlarda da doğru bir karar olacaktır.

Sadece ev ziyaretleri için değişik doğum günü hediyeleri tercih ederek sevdiklerinizi bu açıdan da mutlu etmek isteyenler için de doğru karar olacak set son derece anlamlı ve özel bir hediye olarak armağan verdiğiniz yakınlarınızı ya da aile dostlarınızı çok mutlu etmeyi başaracak ve her yudumda sizi anımsatacaktır.