Arkadaşa Hediye Dedikodu Kazanı Türk Kahve Fincanı Seti

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
%6 indirim
99.9 TL
93.91 TL
Ürün Kodu : 16368

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kahve fincanı seti 2 adet fincan 2 adet altlık olarak gönderilmektedir.
  • Kahve fincanı seti yaklaşık olarak 5.5 cm x 6 cm dir.
  • Fincan bölümüne Sıcak Baskı yapılmaktadır ve çıkma yapmaz.
  • Arkadaşa Hediye Dedikodu Kazanı Türk Kahve Fincanı Seti özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Arkadaşlıklar her zaman özeldir çünkü arkadaşlar ile birlikte en güzel sohbetler, en keyifli anlar birlikte yaşanır. Özellikle eşsiz lezzete sahip Türk kahvesi eşliğinde yapılan sohbetlerin asla sonu gelmez ve her zaman en güzel sohbetlerin yapılmasına kahve özel bir bahane sunar. Bu bakımdan özenle tasarlanmış olan Arkadaşa Hediye Dedikodu Kazanı Türk Kahve Fincanı Seti arkadaşınız ile en güzel sohbetleri yapabilmenize olanak tanırken aynı zamanda sevimli tasarımı sayesinde de özel bir kullanım sunuyorlar.

Bu özel tasarım bardaklar Türk kahvesinin tadını en güzel şekilde alabilmeniz amacıyla tasarlanmışlardır. Set içerisinde iki fincan ve iki altlık bulunduğu için sohbetlerinizi en güzel ve en iyi şekilde her zaman yapabilmeniz mümkün hale gelmektedir. Arkadaşınızı mutlu etmek, onunla birlikte keyif geçirmekten ne çok keyif aldığınızı göstermeniz için harika bir fırsat sunan fincan seti, böylece arkadaşlık bağlarınızın da daha gelişmesine neden olacaktır.

Özenli tasarımları ile birlikte tıpkı arkadaşlığınız gibi çok uzun süreler boyunca kullanım imkânı verecek olan bu set, ergonomik tasarıma sahip fincanları ile birlikte rahat bir kahve içimi sunmaktadır. Üzerinde yer alan tasarım ise yüksek baskı kalitesi ile silinme ya da solmalara karşı dayanıklıdır.