Kişiye Özel Harf Baskılı 2li Türk Kahve Fincanı Seti

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
99.90 TL
Ürün Kodu : 16370

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kahve fincanı seti 2 adet fincan 2 adet altlık olarak gönderilmektedir.
  • Kahve fincanı seti yaklaşık olarak 5.5 cm x 6 cm dir.
  • 2 fincana ayrı harf baskı yapılabilmektedir.
  • Fincan bölümüne Sıcak Baskı yapılmaktadır ve çıkma yapmaz.
  • Kişiye Özel Harf Baskılı 2li Türk Kahve Fincanı Seti özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Türk kahvesi hem geleneksel lezzeti hem de sohbet için ideal bir bahane olması bakımından günlük yaşamda en çok tercih edilen içeceklerin başında gelmektedir. Özellikle en koyu sohbetlerin eşlikçisi olan Türk kahvesi kendisine özgü kahve tadı ile beğenilerek tüketilir. Bu bakımdan sevdiklerinize değişik ilginç hediyeler vererek onların Türk kahvesinden aldıkları lezzeti daha da arttırmak istiyorsanız Kişiye Özel Harf Baskılı 2li Türk Kahve Fincanı Seti tercih edebilirsiniz.

Bu özel kahve seti Türk kahvesini daha lezzetli bir hale getirdiği gibi aynı zamanda sohbetlerin de çok daha derinlikli, özel ve uzun olmasına yardımcı olacaktır. Hediye edeceğiniz yakınınızın ismine özel olarak hazırlanacağı için son derece özel bir hediye anlamı taşıyan hediye bu bakımdan sevdiklerinizin kendilerini daha da özel hissetmeleri için harika bir imkân yaratıyor.

Yapılan yüksek baskı kalitesi sayesinde kullanıma ya da yıkamaya bağlı olarak baskısı solma ya da silinme göstermezken zarif yapıları kahvelerin tadının çok daha özel ve duyumsanabilir olmasına yardımcı oluyor. Tüm bu özellikleri ile birlikte sevdikleriniz için özel bir hediye anlamı taşıyan fincan seti mutluluğunuzun ve yakınlık bağlarınızın artmasına da neden oluyor.