Gelin Damat Tasarımlı Kol Düğmeleri

Ürün Kodu : S-3720
79,90 TL 54,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Gelin Damat Tasarımlı Kol Düğmeleri özellikleri

  • Özel kutusunda gönderilecektir.
  • Özel rodyum-gümüş alaşımdır.
  • Kararmazdır.

AÇIKLAMA

Gelin damat tasarımlı kol düğmeleri damat adaylarının düğün törenlerinde bileklerine şıkça takabilecekleri en özel aksesuar!

Gelin, sevdiğiniz erkeğin düğün gününü unutulmaz bir aksesuarla taçlandırın, zira bu kol düğmeleri düğün gününüzde ve sonrasında çoook konuşulacak! Dünya evine girmek bu dünyadaki en tatlı seramonilerden. Bu özel günün bitmez tükenmez hazırlıklar içinde süren enstantaneleriyse en tatlı anılardan.

Dilerseniz eş adayınıza gelin – damat tasarımlı bu kol düğmelerinden hediye ederek onu  daha önce hiçbir düğünde görülmemiş olan bir kol düğmesine kavuşturabilirsiniz Hem damat adayının, hem de  davetlilerin çok hoş ve extrem bir detay olarak ilgisini çekebilecek olan bu kol düğmeleriyse gecenin starı olacaktır. Düğün gününde erkekler için hediye arıyorsanız, işte size hiç kimsenin akıl edemeyeceği bir fırsat!

 

Bu hayatta her şeyi en eğlenceli tarafından görmeye başlamak adına bir karar verin ve bu uygulamayaysa düğün gününüzde seçtiğiniz objelerle başlayın. Gelin – damat formatında hazırlanmış olan bu ilginç ve esprili detaya sahip olan kol düğmelerindeyse frag içinde bir damat ve beyazlar içindeki bir gelin bulunmakta. Sevgiliye değişik hediyeler

 

Sıradan kol düğmelerine kıyasla oldukça ilgi çekici ve görülmemiş çizgiler taşıyan bu üründe düğün gününüze özel bir anı olarak kalabilecek en güzel detaylar var. Eşinizin partilerde, eğlenceli ve özel gecelerde her istediğinde dahi takabileceği bu popart çalışmalarını anımsatan kol düğmelerinde gerçek bir yaratıcılık bulunuyor. Empresyonist moda akımcılarının elinden çıkmışçasına bir tasarım harikasını çiziminde taşıyan bu ilginç kol düğmeleriyle damat bey kesinlikle çok konuşulacaktır.

Hediyelik aksesuarlar konusunda Hediye Sepeti sayfalarında aradığınız her tarzı ve çizgiyi bulabileceğiniz gibi, gerek kadın ve gerek erkek aksesuarları kategorisinde de en yaratıcı çizgilere ulaşabilirsiniz.

 

Sevdiğiniz insanla ilişkinizi taçlandıracağınız ve resmiyete dökeceğiniz düğününüzde müstakbel eşinizin özel bir kol düğmesi ile gömleğine o güne özel bir anlam katmak onu çok mutlu edecektir. Dilerseniz yeni evlenecek arkadaşınıza düğün hediyesi olarak verebileceğini gelin ve damat sembolü ile anlam kazanan özel bir kol düğmesi hediye edebilirsiniz. Erkeğe hediye edilebilecek kol düğmeleri düğün gününü daha özel kılacak ve yeni evlenecek çifte mutluluk verilecektir. Gelin - damat figürü ile yüz gülümseten kol düğmesi yeni evlenecek çiftlere hediye edilecek özel bir hediyedir.