Gece Dünya Haritası Baskılı 70x30 Büyük Boy Mousepad

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
İndirime Son
349.90 TL
279.92 TL
Ürün Kodu: 16250

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Mousepad 70 x 30 cm ölçülerinde.
  • Kişiye özel tasarım çıkmayan kaliteli süblümasyon baskı ile hazırlanmaktadır.
  • Ofiste size özel bir ürünle çalışmanın keyfini çıkartın.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yakınlarınız için kullanışlı ve şık bir hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız özenli tasarımı ile birlikte Gece Dünya Haritası Baskılı 70x30 Büyük Boy Mousepad harika bir seçenek oluşturuyor. Bilgisayar kullanan yakınlarınız için kullanışlı ve özel bir hediye olan bu özel mouse pad yapısı ile birlikte sevdiklerinizin çok hoşuna gidecektir.

Oyun oynamayı seven ya da iş yüzünden sürekli bilgisayar kullanmak zorunda kalan yakınlarınız için son derece kullanışlı ve özel bir hediye olacak bu özel ürün yapısı itibariyle farenin hareketlerinin çok daha kullanışlı ve hassas olmasına yardımcı olacaktır. Fare hareketlerini hassas hale getiren yapısı ile birlikte imleç hareketlerinin daha kolay bir şekilde gerçekleşmesini sağlayacak olan ürün aynı zamanda büyüklüğü ile klavyenin kontrollerinin de daha rahat olmasına yardım edecektir.

Özellikle arkadaşlara doğum günü hediyeleri arasında da öne çıkan ve başta arkadaşlarınız olmak üzere tüm yakınlarınızı çok mutlu edecek olan bu özel ürün yüksek baskı kalitesine sahip olduğu için zamana bağlı olarak silinme ya da solma göstermez.