Eller Gözlük Askısı

Ürün Kodu : S-7757
49,90 TL 39,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Eller Gözlük Askısı özellikleri:

  • Silikon, Naylon
  • Ürün Boyutları : 65 cm

Yorumlar

dilek
06.06.2016
memnuniyet
zamanında teslim edildi

AÇIKLAMA

Gözlüklerinizi orada burada unutmaktan artık yıldınız mı? İşte sizi tüm gün gözlük arama derdinden kurtaracak olan ‘eller gözlük askısı’ tam da karşınızda duruyor.

Bu güne kadar sanıyoruz ki birçok gözlük askısı gördünüz ama hiç bu kadar orijinalini görmemişsinizdir herhalde.

Hediye sepeti orijin hediyelik, obje, aksesuar ya da eşya konusunda yine ayrıcalığını ortaya koyuyor ve sizi esprili bir ürünle daha baş başa bırakıyor. Zira bu gözlük askıları alışılmışın çok dışında tasarlanmış ve ellerle gözlüklere tutunan bir formdan oluşuyor. Yanı sıra dışardan bakıldığında çok da şirin görünüyor. Dilerseniz bu konuda tüm gün gözlüğünü aramaktan gözlüğüyle kavga eden annenize de anneler hediyeleri konusunda yararlanabilirsiniz.

Kemik, plastik, fiber v.b. her türlü gözlük çerçevesiyle uyumlu şekilde tasarlanmış olan bu gözlük askısı incecik kablolara sahip kulaklıkları andırıyor adeta. Bu yapısıyla dakikalar içinde sararak toparlayabileceğiniz eller gözlük askısını, yine dakikalar içinde de tutucu ellerinden gözlüğünüzün çerçevesine tutturabiliyorsunuz. Yetişkin kişilerden, küçük çocuklara, yaşlı anne - babanızdan her yaştaki kişiye severek kullanabileceği bu gözlük askılarından sipariş edebilirsiniz. Babalara alınabilecek hediyeler konusunda yarım elma gönül alma babında ona bu küçük ürünü götürebilirsiniz.

65 cm uzunluğunda olan bu gözlük askısı, silikon – naylondan imal edilmiştir. Bu askılardan satın aldığınızda gözlüğünüz, kırıldı, üzerine basıldı, düştü, kayboldu gibi sıkıntılar taşımayacaksınız artık. Gözlüğünüzü boynunuza astığınız gibi gerek evde gerekse dışarda özgürce taşıyabileceksiniz. Küçük ama işlevsel olan eller gözlük askısına aynı gün teslimat sürecinde sahip olabileceksiniz.

 

Göz kusurlarınızı telafi eden gözlüklerinizi bir yerlerde unutmaktan ve düşürmekten korkuyorsanız gözlüğünüzü güçlü ellere emanet edin.

Boynuna astığınız gözlüklerinizin emin ellerde dururken aynı zamanda farklı görüntüsü ile tarzınızı da yansıtacaktır. Her türlü gözlük ile uyumlu gözlük askısı sevdiklerinize hediye edeceğiniz en farklı seçimlerden birisi olacaktır. Çocuklar için de satın alabileceğiniz el gözlük askısı gözlük takmaktan hoşlanmayan çocuklarınıza gözlük alışkanlığı kazandıracaktır.