Düğün Hediyesi Duvar Saati

Ürün Kodu : S-8238
69,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 100 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • 6 mm Ahşap plaka üzerine renkli, canlı baskı alınmaktadır
  • Saat modeli 27 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.
  • Düğün Hediyesi Duvar Saati özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yorumlar

ALİ O.
16.11.2016
muhteşem

AÇIKLAMA

Düğün hediyesi duvar saati bu yaz evlenenlere en sürprizli hediye!

Yakınlarda evlenmiş çiçeği burnunda çiftlere verebileceğiniz isme özel en güzel hediye saat tasarımıyla onları dünyanın en mesut çifti yapabilirsiniz. Toz pembe rengiyle yeni başlangıçlar için en güzel renk tasarımının seçildiği bu özel saatte evlilik teması alyanslarla en güzel şekilde vurgulanırken elbette isimleriniz de yer alacaktır. Ev hediyelik eşyaları arasında bulunan ve yeni evlenen dostlarınızın evine hayırlama için gittiğinizde çekinmeden götürebileceğiniz hediye seçeneği tam da karşınızda duruyor.

 

30 cm çapındaki bu güzel duvar saati yeni evli çiftlerin evinin duvarlarını en güzel şekilde süsleyeceği gibi, üzerinde bulunan bir çift alyansla da onların birbirlerine olan bağlılığını en güzel şekilde betimleyecektir. Yeni evlendiğiniz sevgiliye hediye almak isteyen taze bir eşseniz ona bu güzel duvar  saatinden hediye edebilirsiniz aynı zamanda.

 

Yeni evlilere  tebriğe gittiğinizde götürebileceğiniz hediyelik duvar saati evlerinde bulunan en özel objeleri olacaktır. Birbirini en güzel şekilde kucaklayan bir gelin damat figürünün naif şekilde resmedildiği bu saat aşk sarmaşıklarına benzer işlemelerle detaylandırılmış. Bu güzel saat çiftlerin birbirine olan bağlılığını, aşkını en güze şekilde anlatabileceği gibi, birbirleri olmadan zamanın akışının imkansız olduğunu anlatacak adeta üzerinde bulunan isimlerle de.

Evleriniz salonundan, oturma odasına, ya da yatak odasına kadar istenen her yerde zevkle kullanılabilecek olan yeni evli çiftlere özel duvar saati, evlerin dekorasyonunu da en güzel şekilde destekleyecek. Sevgiliye evde sürpriz yaşatmak istiyorsanız onlara hediye edebileceğiniz bu saatle hoş  bir sürpriz yaşatabilirsiniz.

Yeni evlenen arkadaşa anlamlı hediyeler mi bakıyorsunuz? Bize kalırsa buldunuz diyoruz.

Zaman, yalnızca eşiniz ve sizin için akacak. İsminize özel hazırlanan duvar saati üzerinde hayatınızı birleştirdiğiniz o özel tarihi de işleterek zamanın sizin için daha anlamlı olmasını sağlayabilirsiniz. Özel bir yıldönümü hediyesi olacak duvar saati ile romantik bir hediye seçimi yapmış olacaksınız. Mutlu ilişkinizde zamanın nasıl akıp geçtiğini bilmiyorsanız bunu en özel şekilde ifade edeceğiniz duvar saati modeli harika bir seçim olacaktır.

Üzerinde alyans resimleri bulunan duvar saati üzerine evlenme tarihinizi yazarak eşinize bir jest yapabilirsiniz. Eşinizin her baktığında içini aşkla dolduracak bu duvar saati ile en anlamlı yıldönümü hediyelerinden birisini satın alın.