Dolar Peçete

Ürün Kodu : S-3599
9,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Yorumlar

PERİHAN Ç.
24.03.2017
Dolar peçete
Gerçekten aynı dolar gibi çok güzel yalnız peçete degil kağıt sanırım yani el silmek elinin kiri para yapabilir miyiz bilmiyorum ama aynı para gibi çok hoş :) değişik şakalar yapabilirsiniz :)

AÇIKLAMA

Dolar peçete ile arkadaşlara en ilginç hediye kapısını aralayın! ...

Para elimizin kiri elbette ama parasız da olmuyor. Hayatta; giyinmek yemek – içmek, gezmek, eğlenmek, tatil yapmak kısacası her şey parayla mümkün… Maalesef ki bu dünya günden güne daha da güçlenerek para düzeniyle dönüyor. Biraz da bu kurguyla dalga geçen  Dolar peçeteler, parayla dalga geçmeyi seven yanı sıra  her şeyi ‘ti’ ye almayı seven şakacı arkadaşlara en güzel hediye seçeneği olacaktır.

Yine aynı şekilde gözünü para bürümüş, çok hırslı ve hayatını sadece çalışmak üzere tasarlayan, işkolik arkadaşlarınız varsa ironik bir ikaz şeklinde de bu ilginç hediyeyi onlara götürebilirsiniz. Örneğin bu güzel peçeteleri kankalarınıza yaş gününde İlginç doğum günü hediyesi olarak verebilirsiniz.

 

Dünyanın taptığı ve kölesi olduğu Dolar bakskılı peçeteyi ağzınızı ve ellerinizi silmek amacıyla sofralarda görmek , herkes için oldukça ilgi çekici ve sıra dışı bir hediye oacaktr. Herkes Dolar kazanmanın peşinde kpşarke sizlerin sofralarını Dolardan bu peçetelerin süslemesiyse herkes tarafından ilgiyle karşılanacaktır. Marjinal hediye

 

16,5 x 8,5 cm ebatlarında gerçek görünümlerine uygun olarak basılmış olan bu peçeteyi sofrada gören her konuk, birkaç saniye duraksayacak ve kim bilir aklından neler geçirecektir. Sevdiklerinize, misafirlerinize hem tatlı bir şaka yapmak, hem de silinmeleri konusunda onları mutlu etmek için bu orijinal ürünü ister kendi sofranıza, isterseniz de başkalarına hediye etmek amacıyla satın alabilirisiniz.

 

Şundan emin olabilirsiniz ki bu  peçeteyi götürdüğünüz herkes için en ilginç eşyalar dan olacaktır.

 

Paranın her şeyi elde edemeyeceğini düşünüp yalnızca elinin kiri olduğuna inanlara özel sıradışı bir hediye. 100 dolar görünümünde 16 cm boyunda kaliteli malzemeden imal edilen dolar peçete esprili ve farklı hediyelerden hoşlanan arkadaşınız için çok özel bir hediye olacaktır. Sofralarda kullanılan sıradan peçetelerden çok daha farklı görünüme sahip olan dolar peçede görenleri şaşırtacak ve kullanmalarında tereddüt ettirecek özel bir tasarıma sahiptir. Farklı hediyeler almayı seven ve şaşırtıcı ürünlerden hoşlanan sevdikleriniz için çok şık bir hediye seçimi olacaktır.

 

Dolar Peçete'yi satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • 16.5 cm X 8.5 cm ölçülerindedir.
  • Pakette toplam 20 adet peçete bulunmaktadır