Dekoratif Siyah Ahşap Klaket

Ürün Kodu : S-10504
49,90 TL 44,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Dekoratif Siyah Ahşap Klaketi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Klaket 29 cm x 27 cm ölçülerindedir.
  • Ahşap malzemeden imal edilmiştir.
  • Üzerine tebeşir ile yazı yazılabilir.

AÇIKLAMA

Dekoratif siyah ahşap klaket sevdiklerinizle mesajlaşma konusunda size kağıdı – kalemi unutturacak!

Post it leri, mesaj kağıtlarını atın bir kenara! Zira sevdiklerinizle en ilginç ve esprili şekilde mesajlaşabileceğiniz klaketler geliyor. Universal stüdyolarının bağrından kopup da mekanlarınıza kadar gelecek olan bu özel klaketler hem mekanlarınızı farklı kılacak sıra dışı dekorasyon objeleri, hem de  en güzel mesaj alanlarınız olacak. Şaka bir yana film stüdyolarının klik sesli klaketleri artık evlerimizde, ofislerimizde mekanlarımızda. İlginç ev dekorasyon ürünleri olarak değerlendirebileceğiniz ve tebeşirle yazılar yazabileceğiniz bu ilginç hediyelik şimdi Hediye Sepetinde!

 

Zaman ilerliyor ilerledikçe de mekanlardaki değişikliğe ve gelişmeye damga vuruyor. İşte bu değişim rüzgarlarının getirdiği yeniliklerden biri de evlerimizdeki objeler. Bu objelerden biri de evimizin farklı köşelerinde kullanabileceğimiz klaketler. Klaketleri film stüdyolarından tanıyoruz. Film çekimlerinde çekilen sahne parçalarını birleştirmekte kullanılan, numaralandırılarak isimlendirilen ve sonrasında da montaj aşamasında kullanılan klaketler şimdilerde evlerimizi son derece efektif aksesuarlar olarak süslemekte. Sevdiklerinize, tanıdıklarınıza  küçük hediyeler aradığınızda yararlanabileceğiniz alışılmışın dışında müthiş özelliklerde bir hediye alternatifi.

 

Bu güzel objeyi mutfağınızda tezgahın en güzel köşesinde alınacaklar listesi olarak kullanabilir, en güzel yemek tarifini üzerine karalayabilir ya da evdekilere önemli notlarınızı yazabilirsiniz. Klaketinizi oturma odasının tatlı bir köşesinde sergileyebilir, tv ünitesinin üzerine farklı bir obje olarak koyabilir, hatta ofisinizde bile değerlendirebilirsiniz. Hem  kendinize, hem de  sevdiklerinize  alabileceğiniz harika  bir dekorasyon hediyesi karşınızda duruyor. Bu objenin üzerine her ihtiyacınız olduğunda elinize beyaz tebeşirinizi alarak yazıp – çizebilirsiniz.

Yılbaşına özel hediyelikler bakarken karşılaşabileceğiniz kleketlerle annenize, babanıza, kardeşinize, arkadaşlarınıza en güzel yeni yıl hediyesini yaratabileceksiniz. Artık klaketlerin ‘klik’ sesleri sadece film stüdyolarında duyulmayacak.

Dekoratif ev hediyelerinin belki de en farklısı olabilecek Dekoratif Siyah Ahşap Klaket Hediye Sepeti farkı ile kapınıza kadar geliyor!

Sevdiğiniz insanlar için seçtiğiniz hediyelerin sıradan şeyler değil de onların zevklerine ve kişiliklerine hitab edecek türden hediyeler olmasına özen gösteriyorsanız Dekoratif Siyah Ahşap Klaket de sıradışı kimliği ile bildiğiniz arkadaşınıza hediye edebileceğiniz ürünlerden biri. Arkadaşınızı şaşkınlığa uğratacak bu dekoratif ürünün odasında veya salonunda farklı bir hava yaratcağından emin olabilirsiniz. Ev dekorasyonun renklemesinde de etkili olacak bu dekor ürünü ile daima akıllarda olabileceksiniz. Dekoratif Siyah Ahşap Klaket'i ev hediyesinin dışında ofis hediyesi olarak da tercih edebilirsiniz. Bu sıradışı hediye üzerine tebeşirler kısa ve küçük notların yazılabileceğini de unutmayın!

Farklı ve kalıcı bir ev hediyesi veya ofis hediyesi arıyorum diyorsanız tercihinizi Dekoratif Siyah Ahşap Klaket'ten yana kullanın. Sevdiklerinizin ev veya ofis dekorasyonlarında severek kullanacakları bu sıradışı ürün ile her daim akıllarda olun.