Dağcılara Özel Kahve Kupası

Bugün sipariş verirseniz en geç 16 Temmuz Salı günü kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile 16 Temmuz Salı günü teslim.
194.90 TL
Ürün Kodu: 3183

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Porselen;  klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Kupanızın her iki yüzüne de baskı yapılmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Hayatı uçlarda yaşamayı seven ve extrem sporlardan hoşlanan dağcı arkadaşlarınıza ya da sevgilinize bu kupalardan mutlaka almalısınız. Dağcılığı sırasında her konakladığı kampta, verdiği her molada sıcak içeceklerini bu kupadan içeceği gibi metrelerce yükseklikte bile sizi hatırlamayı ihmal etmeyecektir.

Hediye Sepeti dağcıları da unutmadı ve onlar içinde bu esprili kupalardan hazırladı. Mavi, beyaz ve siyah renklerden oluşan dağlara tırmanan çöp adam temalı bu kupanın isme özel tasarımını gördüğünde, dağcı tanıdığınız çık sevinecektir doğrusu. Bundan sonra sırt çantasından hiç eksik etmeyeceği bu kupasını da yanından hiç ayırmayacak. Arkadaşa hediyeler konusunda her sayfada farklı bir hediye festivali düzenlenen Hediye Sepetinde aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

En yüksek tepe noktalarında bile yanında taşıdığı ve sizin armağan ettiğiniz kupa sayesinde motivasyonu da yükselecek. Yanı sıra artık kendisini bu ıssız dağarda yalnız hissetmeyecek. Bu sayede de kendini çok daha iyi hissedeceği gibi kilometrelerce yüksekliği de çok daha hızlı bir şekilde tırmanabilecektir. Porselen malzemeden oluşan beyaz renkli bu şirin kupadan içtiği çaylar ve kahveler artık ona çok daha lezzetli geldiği gibi, sizin enerjinizi de yanında hissedecek. Erkeklere özel hediyeler konusunda sevdiğiniz erkek için özel hediye arayışındaysanız özelleştirilmiş bu dağcı kupası harika bir hediye olacak. Eğer sizlerin de sıklıkla dağlara tırmanarak dağcılık sporuyla ilgilenen bir sevgiliniz ya da tanıdığınız varsa hadi sizlerde sublimasyon tekniğiyle resimlendirilmiş olan bu ironik kupa için kollarınızı sıvayın ve özelleştirme işlemine başlayın diyoruz. Hediye çeşitleri arasından bu kupayı seçin ve yalnızlığın buz gibi adresi olan dağlarda bu kupa sayesinde onu yalnız bırakmayın!…

Macera sever arkadaşınıza bunu ona hoş bir şekilde ifade edebileceğiniz bu kupa onun gitmiş olduğu kamp ve pikniklerde yanından ayırmayacağı özel bir hediye olacak. İsme özel bu kupa her yudumda arkadaşınızın sizin için ne kadar özel olduğunu hatırlayacağı şık ve kullanışlı bir hediye olacak.


Üzeri süblimasyon tekniği ile şekillendirilen bu kupa üzerindeki yazılar silinmeyeceği için hediyeniz anlamını yitirmeyecek ve hep sizi hatırlatacaktır.