Canım Babam Yazılı Fotoğraflı Kişiye Özel Ahşap Çerçeve

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
49.90 TL
Ürün Kodu : 11311

Canım Babam Yazılı Fotoğraflı Kişiye Özel Ahşap Çerçevesi​ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ahşap baskılı foto 13 x 8 cm ölçülerinde 1.3 cm kalınlığındadır.
  • 1 adet arka ahşap ayağı ile masanızda kolaylıkla duracaktır.
  • Sıcak baskı sayesinde solma ve çıkma yapmaz.
  • Canım Babam Yazılı Fotoğraflı Kişiye Özel Ahşap Çerçevesi özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Canım babam yazılı fotoğraflı kişiye özel ahşap çerçeve bu babalar gününün vazgeçilmez hediyelerinden!...

Babanıza özel ve değerli bir hediye arıyorsunuz zira babalar gününün adım adım yaklaştığını biliyorsunuz. O halde endişelenmeyin zira bu ahşap fotoda babanız her istediğini büyük ölçüde bulacak!

Bu güne kadar sevdiklerinize ya da babanıza ne kadar çerçeve hediye ettiyseniz ya da  resimleri en özel çerçevelere koyduğunuz konusunda  en konforlusunu kullandığınıza inanıyorsanız tüm bunları bırakın bir kenara. Zira canım babam yazılı özel ahşap foto; adeta çerçevesiyle özdeşleşen ve çerçevenin ruhunun içine işlenmiş bir tablo görseli güzelliğinde çıkacaktır karşınıza. Babalar günü hediyeleri ne olabilir konusunda babanıza en güzel hediyeyi arıyorsanız işte size baba – evlat sevginizi anlatabilmeniz adına mükemmel ve doğal bir foto çerçevesi.

 

Özel arka asma aparatı ve özel arka ayağı ile birlikte gönderilecek olan bu güzel resimlik dilerseniz duvara asmanıza, dilerseniz de çalışma - ofis masalarının üzerinde ve benzer yerlerde kullanımınıza imkan tanıyor. Tasarımı sayesinde rengarenk kırılmış ve etrafa saçılmış mozaiklerin ardından babanız ve sizin resminizin ortaya çıkması gibi bir hissi uyandıran bu farklı tablo, karşıdan baktığınızda size bu gibi farklı hissiyatları uyandıracaktır. Babaya alınacak hediye konusunda bu tabloyla biricik babanıza olan sevgi ve saygınızı en güzel şekilde aktarabileceksiniz.

 

Hemen şimdi yerinizden kalkın ve babanızla birlikte çektirdiğiniz en güzel fotoyu seçerek daha fazla zaman daralmadan Hediye Sepeti özelleştir bölümüne yükleyin. Elbette resmin altına yazdırmak istediğiniz başlığı ve babanızın ad – soy ad bilgilerini girmeyi de unutmayın! Fotoğraf çerçeve modelleri arasından bu can alıcı çerçeveyi seçtiğinizde aranızdaki kutsal ilişkiyi en güzel şekilde anlatabilirsiniz.