Babaya Özel Mesajlı Hediye Baskılı Çerçeve

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
İndirime Son
164.90 TL
145.11 TL
Ürün Kodu: 16963

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün iç ölçüleri: 210 x 300 mm (A4 Sayfa)

  • Çerçeve : En: 27 cm Boy: 33 cm Kalınlık: 1 cm
  • Çerçeve arkasında duvara asma bağlantıları bulunmaktadır.
  • İçindeki baskı kısmı istendiği zaman değiştirilebilir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Babanız sizin için yaşamdaki en değerli kişilerin arasında yer aldığından, onun şimdiye kadar yaptığı fedakarlıklara ufak da olsa bir teşekkür edebilmek için özel hediyeler tercih etmeniz büyük bir önem taşıyor. Babaya Özel Mesajlı Hediye Baskılı Çerçeve sayesinde babanızı ne kadar çok sevdiğinizi gösterebilecek ve onu çok mutlu edebileceksiniz. Baba sevgisi ile ilgili yazılar içeren bu özel çerçeve babanızın çok hoşuna gideceği gibi kendisini ayrıcalıklı hissetmesi için de etkili olacak.

Babanız için hangi hediyeyi tercih ederseniz edin kendisi için bu durum mutluluk yaratacaktır. Ancak alışılmış hediyelerin dışına çıkarak, kendisini daha da özel hissetmesini sağlayacak hediyelerden seçmeniz halinde çok daha özel bir mutluluk yaratmanız mümkün olacaktır.

Bu yüzden bu özel çerçeve babanızın şimdiye kadar alacağı en özel hediyelerden birisi anlamı taşıyacak. Özel tasarımı ile evde ya da babanızın işyerinde yer vereceği bu çerçeve ile mutluluğu en güzel şekilde yansıtmanız da mümkün hale gelmiş olacak. Yüksek baskı kalitesi ile sunulan çerçeve tıpkı sevginiz gibi ebedi kalacak ve her zaman da babanızın kendisini ne kadar çok sevdiğinizi anlamasına özel bir katkı sunacak.