Babalar Günü Hediyesi Resim Baskılı Minimal Metalik Çerçeve

Ürün Kodu: 15681

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ölçüleri: 16x16 cm'dir
  • Fotoğraf boyutu: 14x9 cm'dir.
  • Çerçeve önünde dekoratif mat cam ile tozlanmaya karşı korur ve kolay temizlenme sağlar.
  • Çerçeve üzerinde Mesaj, İsim ve Fotoğraf özelleştirme alanlarını değiştirebilirsiniz.
  • Masa üzeri kullanımına ve duvara asmaya uygundur.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Özel bir babalargünü hediyesi vermek için en kullanışlı ve tercih edilecek bir hediye arıyorsanız şık tasarımı ile öne çıkan Babalar Günü Hediyesi Resim Baskılı Minimal Metalik Çerçeve babanızı mutlu etmenin en kolay yolu olacaktır.

Her baba, çocukları için hiçbir karşılık beklemeden büyük bir sevgi duyuyor olmasına rağmen onların kendilerine gösterdiği sevgiye tanık olmaktan ve bunu açıktan görmekten büyük bir mutluluk duyacaktır. Çünkü babalar yaptıklarının çocuklarında karşılık bulduğunu görmekten sevinç duyarlar.

Bu kapsamda her yaştan tercih edilecek bu şık çerçeve, babanız ile birlikte geçirdiğiniz özel ve mutlu anların bir kesitini içerdiği için mutluluğunuzun hep göz önünde olmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca hediye özellikle küçük çocuğu olan babalar için de tercih edilebilir. Daha önce hiç babalar günü kutlamamış ve yeni doğan bebeği sayesinde artık babalar günü kutlayan babalara, anneler yardımıyla tercih edilecek bu hediye, hem büyük bir şaşkınlık yaratacak hem de hoş bir jest olacaktır. Özenli tasarımı ve yüksek baskı teknolojisi ile üzerine yazılan yazıları ile birlikte çalışma odasından ofise kadar her babanın büyük bir sevinç ile kullanacağı çerçeve duvarda ya da masa üzerinde kullanmaya uygundur.