Attığını Vuran Annelere Kişiye Özel Esprili Kupa Bardak

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
34.90 TL
Ürün Kodu : 16737

Satın almadan önce bilmeniz gerekenler

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Porselen; klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Kupanızın her iki yüzüne de baskı yapılmaktadır.
  • Attığını Vuran Annelere Kişiye Özel Esprili Kupa Bardak özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Başta anneler gününde olmak üzere anneniz için her zaman en özel hediyeleri tercih ederek kendisinin çok mutlu olmasını istiyorsanız özel tasarımı ile dikkat çeken Attığını Vuran Annelere Kişiye Özel Esprili Kupa Bardak tercih edebilirsiniz. Bu özel tasarım kupa bardak annenizin çok hoşuna gidecek ve her kullanımda yüzünün gülmesine neden olacaktır. Onun gülümsemesine neden olduğunuz için kendinizi de iyi hissedebileceksiniz.

Özel tasarımı ile dikkat çeken kupa bardak annenize başta anneler günü olmak üzere tüm zamanlarda en güzel sürprizi yapabilmenizi sağlıyor. Anneler günü ya da doğum günü günlerin yanında sıradan bir günde, annenizi ne kadar çok sevdiğinizi göstermek için de tercih edebileceğiniz bardak, bu sayede annenizin çok mutlu olmasını sağlayacaktır.

Üzerinde yer alan esprili baskı yüksek kaliteli olduğu için solma ya da silinmelere karşı dayanıklıdır. Bu sayede çok uzun süreli kullanılabilir. Ergonomik tutuş kolaylığı sunan yapısı ise istediği her içeceği rahatlıkla içebilmesini sağlar. İsme özel olması ise çok daha ayrıcalıklı ve özel bir hale getirmiş olur. Bunun yanında porselenden yapılmış olması da içeceklerin tadının korunmasını sağladığı gibi sağlıklı bir içim keyfi de yaşatır.