Doktorlara Özel Kahve Kupası

Ürün Kodu : S-3151
24,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.

Doktorunuzu çok seviyorsanız ne mutlu size… O zaman bu güzel kupayı hemen doktorunuz için sipariş edebilirsiniz. Doktorlar genellikle beyaz önlükleri, boyunlarındaki steteskopları ve ellerindeki iğneleriyle biraz korkulan ve çekinilen varlıklardandır. Fakat yaşamımızı sürerken birçok kere hastalanarak adımlarımız geri geri gitse de doktorların kapısını çalmak zorunda kalırız. Bazense doktorlar arasında bazıları vardır ki, çok daha ton ton ve babacan tavırlarıyla kendimize çok daha yakın hissedebileceğimiz tiplerde çıkabilir karşımıza. Özellikle bu gibi durumlarda canımızı emanet ettiğimiz doktorlara olan şükran duygularımızı dile getirmek için bir şeyler yapmak ihtiyacı duyarız.

İşte, kendinizi onlara hatırlatabileceğiniz küçücükte olsa gönül alma kıvamındaki bu sevimli kupalar, doktorlara var oldukları müddetçe sizi anımsatan hediyelerden olacaktır. Doktorunuz ister dahiliye uzmanı, ister kardiyoloji uzmanı, ister üroloji, endokrin ya da ortopedi uzmanı olsun her ne bölümde çalışıyor olursa olsun ona bu sevimli armağanı dilediğiniz gibi gönderebilirsiniz. Kupa tasarım alanında isme özel olarak kendisi için tasarlanmış bu kupayı gördüğünde onur duyacak…

Kupalar her zaman evlerimizin mutfağında olsun, ya da ofislerimizde olsun sık sık kullandığımız objelerdendir. Tüm gün farklı içecekler içmekte kullandığımız bu kupaları birçok eşyasından daha çok kullandığı için, gün içinde birçok kez sizi anacağından emin olabilirsiniz. Aynı gün teslim imkanıyla Hediye sepeti avantajlarından faydalanabileceğiniz bu ürünün yanı sıra, dilerseniz diğer doktora özel kupa tasarımlarını da inceleyebilrsiniz. Beyaz renkte olan bu kupanın üzerinde boynunda steteskobu, elinde tansiyon ölçeri ve enjeksiyonuyla duran çöp adam formunda bir doktor bulunuyor ve elbette altında da sizin doktorunuzun adı yer alacak. Doktora hediye almak konusunda sayfalarımız arasında yer alan birçok doktora özel tasarımı inceleyebilirsiniz.

Ne kadar gitmeye korksanızda sizin iyi olmanızı sağlayacak doktorunuza özel isimli kahve kupası hediye edebilirsiniz. Üzerinde esprili doktor figürü bulunan ve ismini yazdırabileceğiniz bu kupa yalnızca doktorunuza özel bir hediye seçimi olacaktır. Kişiye özel ürünler her zaman daha dikakt çekici ve özel olmuştur. Hediye sahibini özel hissetiren bu seçimler hediyenin ve sizin asla unutulmamanızı sağlar. Yıllarca hatırlanacak bir hediye vermenin keyfini yaşamak istiyorsanız bu kupayı hemen almalısınız.

Doktorlara Özel Kahve Kupası'nı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Kupa porselen malzemeden imal edilmiştir.

Yorum Yaz

Selin .
Mükemmel
Ürün birebir aynı çok kısa süre de hazırlandı ve hemen elime ulaştı çok memnun kaldım güvenilir bi adres
11.11.2016
emel .
Urunler cok guzel ve kaliteli...sipars verrken hic suphenz olmasn..
26.12.2015
Melike K.
Ürün kısa sürede mükemmel şekilde elime ulaştı. Fotoğraf ile birebir. Teşekkürler.
20.11.2015
mryhcy .
urun guzel saglam bısekılde geldi.kargo gonderdıgım yerın ılçesıne belli gunler varrdıgı ıcın uzadı ama sehre 2 gunde vardı sıkıntı yok.site guvenılır
18.03.2015
didem .
Aynı gün içinde hazırlanıp kargoyla verildi. Kupa görsel ile ayni sekilde geldi. Teşekkürler.
02.01.2015
Merve K.
Gönderim için teşekkürler, görseldeki gibi ürün geldi. Kutu biraz daha kaliteli olabilir.
30.09.2014