Atatürk Tasarımlı Ay Yıldız 70x30 Mousepad

2 Saat 21 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
99.90 TL
Ürün Kodu : 16214

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Mousepad 70 x 30 cm ölçülerinde.
  • Kişiye özel tasarım çıkmayan kaliteli süblümasyon baskı ile hazırlanmaktadır.
  • Ofiste size özel bir ürünle çalışmanın keyfini çıkartın.
  • Atatürk Tasarımlı Kişiye Özel 70x30 Mousepad özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Bilgisayar kullanan yakınlarınız için anlamlı ve özel bir hediye vermek istiyorsanız Atatürk Tasarımlı Ay Yıldız 70x30 Mousepad doğru karar olacaktır. Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün özenli tasarımı ile birlikte yapılmış olan bu hediye anlamlı bir hediye olduğu kadar sevdiklerinizin de kendilerini iyi hissetmelerine yardımcı olacaktır.

Yüksek baskı kalitesi ile birlikte kullanıma bağlı olarak silinme ya da solma göstermeyecek olan ürün, böylece sevdikleriniz tarafından çok uzun süreler kullanım için uygundur. Fare kullanımında yüksek hız, rahatlık ve üstün hassasiyet sunması için tasarlanmış olan hediye ile birlikte fare kontrolü çok daha kolay bir hale gelecektir.

Aynı zamanda bu özel hediye ile birlikte farenin kullanıldığı alanın da aşınması engellenecek ve böylece ekstra koruma sunarak kullanıcıyı daha da mutlu hissettirecektir. Farenin rahat hareket etmesini de sağlayarak zor alanlarda fare kullanma sonucunda görülen çeşitli el ağrılarının da giderilmesini sağlayacak olan ofis hediyeleri arasında da görülecek olan ürün tüm bu açılardan sevdiklerinize özel bir hediye verebilmenizi mümkün hale getiriyor ve onları çok mutlu ediyor.