Atatürk İmzalı Powerbank

Ürün Kodu : S-10447
79,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

Telefonlarımızı yeniden hayata döndüren powerbankler artık kişiye özel!!

Akıllı telefon kullanıcılarının olmazsa olmazı haline gelen powerbankleri zevkinize uygun olacak şekilde tasarlıyoruz. Nasıl? Derseniz eğer örnek olarak Atatürk İmzalı Powerbank’i gösterebiliriz. Mustafa Kemal Atatürk aşıklarına hitaben Atatürk’ün o eşsiz imzası ile hayata geçirilen bu powerbank O’na olan sevginizi dışa yansıtırken telefonunuzun kapanmamasını da sağlıyor. Böylelikle sosyal dünya ile iletişiminiz asla kesilmiyor. Daha ne isteyebilirsiniz ki?

Atatürk İmzalı Powerbank’in diğer bir özelliği ise yine üzerine lazer kazıma yöntemi ile işlenen isim ve soyisim sayesinde kişiye özel tasarlanması. İsme özel tasarımıyla kişinin kendisini özel hissetmesine olanak sağlayan Atatürk İmzalı Powerbank bulundukları ortamlarda dikkat çekmelerinde de etkili oluyor. Atatürk sevgileri gören herkese yansır iken powerbankin isme özel tasarımı yalnızca kullanıcısına hitaben olduğunu vurguluyor. Kısacası ömürlük ve anlamlı bir hediye olmak için birebir!

Tablet veya akıllı telefon kullanıcılarının şarj sorununa harika bir çözüm olacak Atatürk İmzalı Powerbank’i ister kendi isminize özel olacak şekilde isterseniz de sevdiklerinize özel hazırlatmanız mümkün. Akıllı telefon kullananlar için bundan daha güzel ve kullanışlı bir hediye bulamayacağınızdan da emin olabilirsiniz.

 

Atatürk İmzalı Powerbankı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Tüm akıllı telefonlar, bilgisayarlar, ipad ve ipod'lar ile uyumludur.
  • Ürün boyutları:10.5 cm x 7.5 cm'dir.
  • Yüksekliği 0.5cm'dir.
  • Mikro Usb kablosu ile gönderilecektir. Usb'den şarj edilebilen tüm cihazlara uygundur.
  • Cihazların kendi orjinal kabloları ile kullanılmaları tavsiye edilir.
  • 5000 MaH