İsme Özel Vantuzlu 5000 mAH Powerbank

Bugün sipariş verirseniz en geç 16 Temmuz Salı günü kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile 16 Temmuz Salı günü teslim.
999.90 TL
Ürün Kodu: 12838

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 18 adet güçlü vantuzu ile tüm akıllı telefon ve tabletlere kılıfları ile yapışabilmektedir.
  • Parmak tutacağı sayesinde akıllı telefonunuzla birlikte rahatlıkla kullanabileceksiniz.
  • Özelleştirmeniz lazer kazıma yöntemi ile yazılmaktadır ve asla çıkmaz.
  • Powerbankı aktif ettiğinizde içinde led lambası yanmakta özelleştirmeniz ışıklanmaktadır.
  • Tüm Android girişli akıllı telefon, bilgisayarlar, tabletler ile uyumludur.
  • Ürün boyutları:13 cm x 7 cm'dir.
  • Mikro Usb kablosu ile gönderilecektir. Usb'den şarj edilebilen tüm cihazlara uygundur.
  • Cihazların kendi orjinal kabloları ile kullanılmaları tavsiye edilir.
  • 5000 MaH kapasitelidir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Özel günlerde sevdiklerimize hediye alırken onun hem etkili ve yaratıcı bir hediye olmasını; hem de işlevsel bir özelliğe sahip olmasını isteriz. Bu nedenle teknoloji kategorisinde yer alan hediyelerin pek çoğu sevgiliye verilecek hediyeler listesinin başını çekiyor. Bu konuda birbirinden yaratıcı hediyeleri listeleyen ve size sunan Hediye Sepeti’nden günün her saati destek alabileceğinizi unutmayın. Günümüzün en önemli ihtiyaçlarından biri olan powerbank cihazlarını, kişiye özel bir şekilde sunmak, bu anlamda kulağa oldukça hoş geliyor. İsme özel vantuzlu powerbank cihazının detaylarına yakından bakalım.

Bu özel powerbank cihazı tümüyle kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. 18 ayrı kuvvetli vantuza sahip olan ve bütün akıllı telefonlarda, hatta tabletlerde kolayca kullanılabilen cihaz, kılıflara da kolayca yapışabilmektedir.

Özel bir parmak tutacağına sahip olan powerbank cihazını dilediğiniz ölçüde kişiselleştirebiliriz. Özelleştirme aşamasında tümüyle lazer kazıma yönteminden yararlanılmaktadır. Bu nedenle yazılan isimlerin çıkma olasılığı yoktur. Powerbank çalışır çalışmaz aynı anda LED lambası da aktifleşir.

13x17 cm ölçülerine sahip olan bu son derece klas powerbank ile sevdikleriniz dışarıdayken asla şarj sorunu yaşamayacak. Hafifliğinden ötürü cihazı her an çantanızda rahatsızlık yaşamadan taşıyabilirsiniz. 5000 MaH kapasiteli olan powerbank cihazı, aynı zamanda özel bir Usb kablosuyla gönderilecektir.

Cihazların kendi orijinal kabloları ile kullanmanızı öneririz. Kişiye özel vantuzlu powerbank cihazınızı Hediye Sepeti üzerinden sipariş edebilirsiniz. Aynı gün yola çıkan kargoyla elinize ulaşacak ürün, kuşku yok ki sevgiliye alınacak en güzel hediyeler arasında gösterilebilir.