Aslan Burcu Arkadaşa Hediye Sihirli Porselen Kupa

Bugün sipariş verirseniz en geç 20 Mayıs Pazartesi günü kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile 20 Mayıs Pazartesi günü teslim.
234.90 TL
Ürün Kodu: 15796

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Porselen Kupadır.
  • Sıcak içecek doldurulduğunda gizli resim ortaya çıkar.
  • Boyutları 8x10 cm'dir.
  • Baskı Süblimasyon
  • Kupa üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalıcıdır. Yıkarken ılık suda ve elle yıkamanız gerekir. Bulaşık makinesinde veya elde dahi olsa çok yüksek ısıda yıkamanız bardağınıza yapılan baskının çıkmasına sebep olabilir. Asla bulaşık makinesinde ve aşırı derece de kaynar suda yıkamayınız.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Aslan burçları özgüvenli, gururlu, mağrur ve aynı zamanda arkadaşlıklara düşkün olmaları ile bilinmektedirler. Özellikle aslan burçlarının gururlarının okşanması, yani onları iyi hissettirmek son derece önemlidir. Ancak aslan burçları, kolayca memnun olmadıkları için özellikle arkadaşlık ilişkilerinde oldukça dikkatli olunması gerekmektedir.

Aslan burcu arkadaşlarınız ya da sevdikleriniz için tüm bunları göz önünde tutarak özel bir hediye tercihi yapmak istiyorsanız Aslan Burcu Arkadaşa Hediye Sihirli Porselen Kupa doğru tercih olacaktır. Aslan burçlarının çok seveceği bu özel kişiye özel kupa onların burç özelliklerini yansıttığı gibi sihirli özelliği sayesinde de şaşırmalarına yardımcı olacaktır.

Normal görünümde son derece sade bir kupa izlenimi yaratan bu özel ürün, içine sıcak içecek içine koyulduğunda sihrini göstermekte ve asıl tasarımını ortaya çıkarmaktadır. Hediye esnasında arkadaşınıza bu özelliğini söylemediğinizde arkadaşınız ilk kullanımında büyük bir şaşkınlık yaşayacak ve böylece aldığı hediyenin güzelliğini daha iyi fark edecektir. Sağlıklı ve ergonomik tasarımı sayesinde de uzun ömürlü kullanım sunan ürün aslan burçlarının takdir edilme ve kendilerini ayrıcalıklı hissetme duygularına da hitap ederek her zaman hediyelerini kullanmalarına olanak tanıyacaktır. Duygusal açıdan da kendisini daha olumlu ve pozitif duygular içerisinde tutmasına neden olacaktır.