Annelere Özel Seni Seviyorum Mesajlı Renkli Kupa Bardak

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
%15 indirim
224.90 TL
191.16 TL
Ürün Kodu: 11198

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Ürün Çeşidi: Seramik;  Dışı beyaz içi ve kulbu renkli porselen kupa üzerine kişiye özel baskı yapılır.
  • Sarı, Kırmızı, Mavi, Siyah, Pembe, Mürdüm ve Turuncu renkleri bulunmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Annelere özel seni seviyorum mesajlı renkli kupa bardak anneler günü hediyesi olarak annenizi çok mutlu edecek.

Biricik annenize anneler gününde hediye ettiğiniz bu kupa bardak, onu çok mutlu edecek. Anneniz, sizi bu günlere kadar getirdi ve hala eli hep üzerinizde buna eminiz. Kaç yaşında olursanız olun üşüdüğünüzde kazağınızı - yeleğinizi hala üzerinize giydiren, uyuya kaldığınızda üzerinizi örten, sürekli terliklerinizi giymenizi öğütleyen, soğuk su içmemenizi söyleyen bu kadının hakkı ne yapsanız da ödenmez. Ama ona anneler gününde annelere özel olarak hazırlanmış olan bu güzel kupayı, bir de ismine özgü şekliyle kişiselleştirerek armağan ettiğinizde hem bir anne gülücüğü, hem de  anne duası almış olacaksınız. Anneler günü hediyesi ne alınır sorusunun  ve cevabı da bu sayede  annelere özel seni seviyorum mesajlı kupası olabilir.

 

Annelerimizi küçük hediyelerle dahi olsa gülümsetmek, bizim için en büyük mutluluk olacaktır. Zira onlar güldüğünde bizler için dünya gülmüş gibi olur. Bir anne gülücüğünün bir gönlünü almanın her şeye değer olduğu şu dünyada anneler gününde ona hazır olarak hazırlanacak bu sempatik kupa sayesinde onu sevindirebilirsiniz. Tasarım bardak lar arasından anneler için meydana getirilmiş olan bu güzel kupa, daima sizi annenize hatırlatan müthiş bir hediye olacaktır.

 

Üzerinde biricik yavrusuna sımsıkı sarılmış bir anne figürü bulunan bu kupa, aynı anneniz ve sizin sıcacık ilişkinizi tasviri olacaktır. Seni çok seviyorum yazısının, kalp bulutunun ve çiçeklerin bulunduğu bu resimli kupa, tasarımıyla annenizin gönlünü kat  be kat almanızı sağlayacaktır. Kırmızı, mürdüm, sarı, siyah, pembe, turuncu mavi dilediğiniz iç  renkte  tercih edebileceğiniz bu kupa anneciğinizin ömrü boyu elinden düşürmediği favori kupası olacaktır.

Hediye seç me zevkini gönlünüzce her daim Hediye Sepeti sayfalarından değerlendirebilirsiniz.