Anneler Günü Hediyesi Dekoratif Kalp Akrilik Plaket

Ürün Kodu : 16795

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler;

  • Kalp şeklinde kristalin içine istediğiniz mesajı işletebilirsiniz.
  • Toplam alan ölçüleri 11.5 cm x 12.5 cm'dir.
  • Parlak akrilik malzemeden yapılmaktadır.
  • Kullanım Alanı: ofiste, çalışma masasında, dekoratif raflarda.
  • Anneler Günü Hediyesi Dekoratif Kalp Akrilik Plaket özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Anneler günü icin hediye seçiminizin çok özel ve annenizi her zaman mutlu edecek türden bir hediye olmasını istiyorsanız Anneler Günü Hediyesi Kişiye Özel Mesajlı Dekoratif Kalp Akrilik tercih edebilirsiniz. Her annenin çok hoşuna gidecek olan bu özel ürün, tasarımı ile birlikte sevginizin ne kadar değerli ve büyük olduğunun ifadesi haline dönüşecektir. Üzerinde yer alan sevgi ifadeleri ile birlikte annenizi çok mutlu edecek olan ürün, bu sayede özel bir anneler günü kutlamanızı sağlayacak.

Anneler günü yılda sadece bir kez kutlandığından bu özel günün anlamına uyum gösterecek hediyelerin de seçilmesi çok önemlidir. Her ne kadar annelerin çocuklarına karşılık tüm sevgileri karşılıksız olsa da anneniz için onu mutlu edecek hediyeler seçmeniz verdiğiniz değeri ifade etmeniz açısından önem taşıyacaktır.

Tasarımı ile sevginizin ne kadar özel olduğunu gösterecek bu hediye annenizin çok mutlu olmasını sağlayacağı gibi aynı zamanda anneler gününün de çok ayrıcalıklı ve unutulmaz olmasına neden olacak. Üzerindeki baskılar sonsuza kadar sevginizin ifadesi olarak okunacak.