Ahşap Kutu Sekstant

Ürün Kodu : S-11717
149,90 TL 134,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Ahşap Kutu Sekstantı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Kutu ebatları en 13.5cm boy 7 cm’dir.
  • Sekstant 9.5x11 cm boyutundadır.
  • Sekstant pirinç malzemeden üretilmiştir.
  • Deniz Tutkunlarına Hediye Ahşap Kutusunda Sekstant şık kutusunda ve özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

AÇIKLAMA

Ahşap kutulu sekstant denizci tanıdıklarınıza en sürprizli hediye!

Ufuk çizgisi ve güneş mesafesini, yıldız – ufuk açılarını ölçen aynı zamanda denizcilere rehberlik eden özel sekstant Hediye Sepeti sayfalarında!

Ayna, dürbünler ve gösterge kollarından oluşan sekstant en güzel deniz navigasyonu olarak huzurlarınıza çıkıyor. Yatay ve dikey deniz açılarını ölçmekte kullanacağınız bu özel sekstant denizci ve kaptan dostlarınızın çalışma masalarının en özel öğesi olabilir örneğin. Denizci babaya hediye ne alınır sorusuna harika bir yanıt olabilecek olan bu özel hediyeyle babanızın ayaklarını yerden kesebilirsiniz örneğin.

Açık denizlerde yol alan kaptanların, denizcilerin arabamızda kullandığımız  navigasyon niteliğinde  kullandıkları ve her an ellerinin altında bulunan objelerdir  sekstantlar. Dolayısıyla da onlar için en önemli öğelerdendir. Sizin de denizcilik mensubu bir yakınınız ya da tanıdığınız varsa durmayın bu özel hediyeden onlar için hemen bir tane sipariş edin deriz.

Sekstant teleskobundan bakıldığında ufuk ve güneş düzlemi eş çizgide görülerek ölçüm yapılır. Gemiden uçaktan cisim yüksekliği ölçerken, kuzey yarım küre kutup yıldızını bulmakta, mevki tayinlerinde, güneşin üst yücelim noktasında olduğu sıradaki ölçümlerinizde her türlü ölçüm işleminizi yapabilirsiniz. Sevgililer gününde erkeğe ne hediye alınır sorusuna güzel bir cevap olacak olan sekstan denizci partnerinize de en sürprizli hediyelerden olacak.

Hava trafiği ölçümlerinde, uçak sekstantı gerekliliğinde kullanabileceğiniz işlevsel bir öğe. Ahşap kutusunda altın rengi tasarımıyla tüm ilgili meslek sahiplerinin son derece dikkatini çekecek bu hediye alternatifiyle sevdiklerinizi sonsuz sevindirebilirsiniz. Özel şık ahşap kutusunda ki parlak rengi ve fantastik tasarımıyla bu farklı hediyeyi sevdiklerinize sürpriz şeklinde  erkeğe yıldönümü hediyeleri niteliğinde sunabilirsiniz. Hediye seçimi sizin için kısır bir döngüye girdiyse ahşap kutusunda özel olarak tasarlanmış olan bu sekstant oldukça orijinal bir ödül olcaktır.