Açılın Ben Doktorum Kahve Kupası

Ürün Kodu : S-3147
24,90 TL

Bugün sipariş verirseniz en geç 28 Haziran Çarşamba günü kargoya verilecektir.

Doktorlar bizi farklı sebepler ve rahatsızlıklar neticesinde hayata bağlayan kişilerdir. Bu bağlam da onlara çok şey borçluyuz. Hayatının büyük bir bölümünü tıp fakültesinde okumaya ayıran ve ardından da insan sağlına adayan bu titre sahip tüm doktorlara saygımız büyük elbette. Şayet sizlerin de hayatınızı borçlu olduğunuz doktorunuz, sevdiğiniz ve sık sık giderek kapısını eskittiğiniz bir aile hekiminiz varsa işte ona en sempatik şekilde verilebilecek olan gönül alıcı bir kupa bu sayfada yer alıyor. Baskılı kupa bardak seçenekleri arasında bulunan bu eğlenceli kupayı doktor tanıdıklarınıza çekinmeden armağan edebilirsiniz.

‘Açılın ben doktorum’ kupası doktorunuzu çok sevindireceği gibi bu kupaya elinin uzandığı her an sizi hatırlamasına da neden olacak. İnsanlar her büyük rahatsızlık sonrasında hayata yeniden gözlerini açmışçasına, hayata yeni gelmiş gibi olurlar. Bu anlamda da doktorların rolü büyüktür şüphesiz. İşte her aşılması zor rahatsızlığın sonrasında ya da önemli operasyonların ardından insanlar minnettarlık duygularını ufak da olsa hediyeler alarak doktorlarına sergilemek ister. Sizde hekiminize küçük hediyelikler arayışındaysanız, hekimlere özel tasarlanmış olan bu esprili kupayı doktorunuzun çok seveceğinden emin olabilirsiniz. İlginç hediye arayışında olan eski  bir hasta olarak  bu resimli kupa doktorunuza verebileceğiniz en güzel hediye olabilir.

Porselen beyaz renkli bu kupanın üzerinde eline operasyon aparatları tutan mavi giysili sevimli bir doktor figürü yer alıyor. Doktorunuzla aranızda sıcak bir köprü kurmanızda aracı olacak olan bu sempatik kupayı hekiminize almak için biran önce harekete geçebilirsiniz. Hele erkek arkadaşı doktor olanların erkeklere ne hediye alınır diye düşünmesine hiç gerek yok. Bu kupa tam da size göre…

Açılın Ben Doktorum Kahve Kupası'nı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Kupa porselen malzemeden imal edilmiştir.
  • İsim yazdırabileceğiniz özel alan bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Bahar K.
Teşekkürler
Bir cerraha seçilebilecek bir hediye
18.03.2017
Kader K.
Beklediğimden daha da güzeldi. Acayip beğendim teşekkürler
15.02.2017
EDA Ş.
Teşekkürler
Teşekkürler çok cici sempatik bir hediye olmuş. Başarılar.
09.11.2016
Rahime Ş.
Süper
Hediye paketiniz gayet özenli. Üründe belirtildiği gibi zaten çok beğenerek aldım çok teşekkür ederim :)
01.06.2016
Nuriye s.
Üründen gayet memnunum hediye paketi diğer sitelere göre özenli
10.03.2016
Sena T.
ürün kalitesi güzeldi
21.11.2014