8 Mart Emekçi Kadınlar Günü Hediyesi Çerçevesi

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
49.90 TL
Ürün Kodu : 11097

8 Mart Emekçi Kadınlar Günü Hediyesi Çerçevesini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ahşap baskılı foto 13 x 8 cm ölçülerinde 1.3 cm kalınlığındadır.
  • 1 adet arka ahşap ayağı ile masanızda kolaylıkla duracaktır.
  • Sıcak baskı sayesinde solma ve çıkma yapmaz.

2017 senesinin 8 Mart gününde tanıdığınız bayanların kadınlar gününü kutlamak isterseniz, işte size mükemmel bir hediye seçeneği tam da bu sayfada duruyor.

Dünyanın en güzel çiçek efektlerinin üzerini süslediği 13 x 8 cm olan bu güzel kutlama çerçevesi, tanıdığınız tüm kadınlara armağan edebileceğiniz niteliklerdedir. Evde eş – anne, iş yerinde işinin başında karınca gibi çalışan emekçi kadınlar,  bir gün değil yılın 365 günü anımsanmalıdır aslında. Amerika Birleşik Devletlerinde öncelikle kutlanan ve sonrasında da zamanla Danimarka – Kopenhag, Almanya, Moskova ve Batı bloğunda da kutlanmaya başlanan bu önemli gün, 1800’lü yılların sonlarından beri vurgulanmaktadır.

Ülkemizde de 1975 yılından itibaren daha da vurgulu bir şekilde kutlanmaya başlanan bu önemli günde tüm kadın emekçilerin haklarının savunulması, kadına şiddete karşı yapılan toplantılar, konuşmalar ön plana çıkmaktadır. Bu önemli günde tüm kadınlar, feministler birleşerek güçlü bir duvar oluşturur adeta ve tek yürek olurlar. Şayet sizlerde bu güç bağını desteklemek ve omuz vermek isterseniz, bayan tanıdıklarınıza küçük hediyeler alarak onların kadınlar gününü kutlayabilirsiniz. Özellikle 8 Mart kadınlar gününde annenize alacağınız bu çerçeve, anneye en güzel hediye olacaktır.

Bayan hediyeleri arasında kadınlar günü kutlamaları için seçtiğiniz bu 8 Mart günü kutlama temalı çerçeve, hanımlara sunacağınız büyük bir jest olacaktır. Dilerseniz hemen şimdi onlar için bu güzel çiçekli 8 Mart kadınlar günü kutlaması temalı çerçeveyi özelleştirebilir ve bayan tanıdıklarınıza armağan edebilirsiniz. Emin olun bu çerçeve her yaşta bayan için çok  anlamlı hediye bir  hediye olacak.