Yeni Doğan Kız Bebek İçin Hediye Kanvas Tablo 40x60

Ürün Kodu : S-10028
69,90 TL

Sevdiğiniz dostlarınızın minik bebeğinin yeni yaşını kutlamak adına verilen partide hediyeniz ile dikkat çekmek ve sevdiklerinizin sizin için ne kadar özel olduklarını hissettirmek istiyorsanız bu önerimize bayılacaksınız! Yeni Doğan Kız Bebek İçin Hediye Kanvas Tablo 40x60..

Yeni doğan kız çocukları veya yeni yaşını kutlayan minik prensesler için hazırlatabileceğiniz bu çok özel tablo evlerin en güzel köşelerini süsleyecek kişiye özel bir hediye seçeneği. Sizin için özel olan sevdiklerinize gerçekten kişiye özel bir hediye vermek istiyorsanız Hediye Sepeti'nden alacağınız Yeni Doğan Kız Bebek İçin Hediye Kanvas Tablo unutulmaz biz hediye olacaktır. Minik prensesin en güzel fotoğrafı ile anlam bulacak kanvas tablo üzerine isminin yazılmasıyla sıradanlıktan çıkıp çok özel bir tasarım haline gelecektir.

Minik prenseslere doğum günü hediyesi olarak hazırlatabileceğiniz Yeni Doğan Kız Bebek İçin Hediye Kanvas Tablo, sevdiklerinizi mutlu etmek adına çok büyük bir jest olacaktır. Bu harika tasarım için acele etmelisiniz!

 

Yeni Doğan Kız Bebek İçin Hediye Kanvas Tablo 40x60'yu satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Ölçüleri: 40x60 cm