0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comYıl dönümüzü taçlandırmak ve eşinize harika bir sürpriz yapmak ister misiniz? Masal gibi geçirdiğiniz düğününüze ait en özel fotoğrafınızın yer alacağı evli çiftlere özel kanvas tablo ile eşinize anlamlı bir hediye verin. Kişiye özel olarak hazırlanan ve dilediğiniz ölçüde hazırlanan evli çiftlere özel kanvas tablo evinizin duvarlarına aşkınızı taşıyacak özel bir üründür. Hayat arkadaşınızı kalbinizin tam ortasından vuracak canvas tablo ile "seni seviyorum" demenin farklı bir ve romantik bir yolunu keşfedin. Bayana ya da erkeğe yıl dönümü hediyesi olarak hazırlayabileceğiniz kanvas tablo sevdiklerinize aşkınızı anlatacak özel bir yoldur.

Bin bir zorlukla evlenip mutlu ve huzurlu bir yuva kurduğunuz eşinize onunla geçirdiğiniz özel seneye istinaden anlamlı ve kalıcı bir hediye verebilirsiniz. Düğün gününüzde çekildiğiniz bembeyaz gelinlikler içerisindeki resmi ve kusursuz hazırlanarak eşlik ettiğiniz o geceye ait bir fotoğrafınızın ya da birlikte en güzel güldüğünüz resminizin işlenebileceği kanvas tablo özel bir yıl dönümü hediyesi olacaktır. Hayatınızın boyunca yaşadığınız en önemli günlerin en özeli olan düğününüze ait o günü daha özel kılmak istiyorsanız yıl dönümünüz için eşinize bu tablosu hemen hediye edebilirsiniz.

Evli Çiftlere Resimli Canvas Tablo'yu satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

Gönderdiğiniz resimler üzerinde arka planda ve resim üzerinde herhangi bir düzeltme yapılmamaktadır.

Ölçüleri: 40x60 cm'dir

Yorum Yaz

havva s.
çok ideal
muhtemelen bu yorumu okuyan arkadaşlar acabalarına cevap için okuyacaklar benim yaptığım gibi...fotoğrafınızı kalitesi yüksek seçmeye özen gösterdiğinizde elinize muhteşem bi tablo geçiyor...ne eksiği ne fazlası var.. bir hediye için çok tatmin edici...zamanlama konusunda hediyesepetini çok profosyenel buluyorum,bu 2.alışverişim ve cok memnun kaldım...not kağıdı ve yazı karakteri de çok hoş...yanlızca fiyatlar genel itibariyle biraz pahalı... bu konuda biraz hassasiyet rica ediyorum.
24.07.2016
BURCU K.
Ürün çok güzel kesinlikle tavsiye ederim ...
06.07.2016