0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comTurkuaz Köpekçik Peluş Anahtarlık

Ürün Kodu : S-10532
14,90 TL

Araba, ev, ofis gibi anahtarlarınızı sevimli bir anahtarlık ile biraraya getirmeye ne dersiniz? Hediye Sepeti olarak sizlere sunduğumuz Turkuaz Köpekçik Peluş Anahtarlık tüm sevimliliği ile sitemizde sizleri bekliyor!

İster anahtarlık olarak isterseniz de çantanızda aksesuar olarak kullanabileceğiniz Turkuaz Köpekçik Peluş Anahtarlık mavi rengi ve şirin görüntüsüyle ilgi topluyor. Tüm anahtarlarınızı birarada kullanmanızı sağlayacak bu anahtarlığı keyifle kullanacağınızdan eminiz. Çevrenizdekilerin de ilgisini ve beğenisini kazanacak Turkuaz Köpekçik Peluş Anahtarlık'ı yalnızca kendiniz için değil sevimli hediyelerden hoşlanan dostlarınız/arkadaşlarınız için de satın alabilirsiniz. Onlara özel gün hediyesi olarak veya sürpriz bir hediye olarak herhangi bir günde vereilirsiniz.

Yumuşacık dokusu ve oldukça şirin görünümü ile vazgeçilmez aksesuarlarınız arasında yer edinecek Turkuaz Köpekçik Peluş Anahtarlık'ı satın almak istiyorsanız tek yapacağınız şey sitemizden siparişinizi oluşturmak olacaktır.

 

Turkuaz Köpekçik Peluş Anahtarlığı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Turkuaz Köpekçik Peluş Anahtarlık 9 cm x 6 cm ölçülerinde.

Anahtarlık halkası 3 cm çapında.

İçi yumuşak dolgu malzemeli.

Pembe Ayıcık Anahtarlığınızı 30 derecede ve elde yıkayınız.