İsim Yazılı Metal Anahtarlık

Ürün Kodu : S-3619
24,90 TL

İsme özel olarak düzenlenen parlak metal üzerine lazer işleme yapılarak özelleştirilen metal anahtarlık evinize ya da arabanıza mutlulukla girmenizi sağlayacak en şık aksesuarlardan birisi olacaktır.


Bayana hediye ya da erkeğe hediye olarak tercih edebileceğiniz metal anahtarlıklar özel bir doğum günü hediyesi de olmaya aday bir üründür. Kişiye özel düzenlenen ürünler her zaman daha özel ve sevdikleriniz için yeri ayrı çok daha özeldirler. Onlara kendilerini özel hissettirmek ve özel bir hediye vermek istiyorsanız isme özel metal anahtarlığı hediye etmek için geç kalmayın.

 

İsim Yazılı Metal Anahtarlık'ı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Metal malzemeden imal edilmiştir.
  • Ürün boyutları: 4.5 x 2.5 cm"dir.

Yorum Yaz

Erdal İ.
Ürün gayet güzel teşekkürler.
29.12.2016
Gülcan B.
Çok memnun kaldim
24.11.2016
Saliha a.
Anahtarlık
Çok beğendim. Resimdeki den daha kaliteli ve şık duruyor
18.10.2016
Engin g.
Metal anahtarlık
üründen memnun kaldım ayrıca ikinci gün elime geçti teşekkür ederim
01.10.2016
Mldaa .
Memnun kaldım
Hediye sepeti'ni ilk defa kullandım. Bu nedenle tereddütlerim vardı ancak teknik açıdan gayet profesyonel buldum ve ürün elime sorunsuzca ulaştı. Ürünün kalitesi de oldukça iyi. Eşim çok beğendi. Teşekkürler...
09.08.2016
AYDAN Y.
Memnunnnn
Çok memnun kaldım harıka
26.07.2016
BİRGÜL K.
tek kelime ile çok kaliteli ve itina ile hazırlanmış teşekkür ederim emeğinize sağlık tebrikler... internetten başka firmalardan bir çok alışveriş yaptım ama ne yazıkki resimlerde gördüğümün arasında dünyalar kadar fark var ve sipariş geldikten sonra inanın hüsrana uğradım ... sizi bütün çevreme arkadaşlarıma tavsiye ettim şu ana kadar beklediğimin üzerinde kaliteli oldu siparişlerim hediye sepetine başarılar dilerim TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM..
05.02.2016