0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comSiyah Beyaz İsimli Taraftar Anahtarlığı

Ürün Kodu : S-10562
24,90 TL

Siyah beyaz renklere gönül veren sevgilinize sürpriz bir hediye oluşturun! Hediye Sepeti'nin tasarlayıp beğeninize sunduğu Siyah Beyaz İsimli Taraftar Anahtarlığı, sevgiliye alınabilecek en fanatik hediyelerden biri olarak sitemizdeki yerini aldı!

3 büyük takımdan biri Beşiktaş'ın o muhteşem renkleri ile hayat bulan bu anahtarlık kişiye özel tasarımı ile tüm dikkatleri üzerine topluyor. Fanatik Beşiktaşlı sevgilinizin adeta aklını başından alacak bu çok özel armağan ön ve arka kısmına basılan özelleştirmeler ile sevgilinize özel ha alıyor. Ön kısmına basılan isim, şehir ve Beşiktaş'ın kuruluş tarihi ile şık bir görüntü oluşturan Siyah Beyaz İsimli Taraftar Anahtarlığı, arka kısmına basılacak olan bir fotoğraf ile sade ve sadece sevdiğiniz insana hitab ediyor. Bulunduğu her yerde tüm dikkatleri üzerine toplayacak bu fanatik anahtarlığı nereden edindiği de büyük merak konusu olacaktır diyebiliriz. Kullanışlı tasarımı sayesinde ister elinde isterse de cebinde rahatlıkla taşıyabileceği Siyah Beyaz İsimli Taraftar Anahtarlığı ile şimdiye kadar verdiğiniz en özel hediyelerden birini vereceğinizden emin olabilirsiniz. Siyah beyaz renklere gönül veren, fanatik Beşiktaşlı sevgilinize armağan edebileceğiniz Siyah Beyaz İsimli Taraftar Anahtarlığı dilerseniz Beşiktaşlı sevdikleriniz için de tercih edebilirsiniz. Emin olun çok beğenilecek ve uzun yıllar boyunca keyifle kullanılacaktır.

Sevgiliye alınabilecek en güzel ve en fanatik hediyelerden biri olabilecek Siyah Beyaz İsimli Taraftar Anahtarlığı erkeğe hediye veya bayana hediye olarak da tercih edebilir, sevdiklerinize kalıcı ve kullanışlı bir hediye verebilirsiniz. İsme ve fotoğrafa özel olarak hazırlanacak bu anatarlığı kaçırmamak adına elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

 

Siyah Beyaz İsimli Taraftar Anahtarlığı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Siyah Beyaz İsimli Taraftar Anahtarlığı 5x5 cm boyutlarındadır.
  • Bir yüzeye taraftarı olduğunuz takımın renkleri ve sizin bilgileriniz, diğer yüzeye resminiz basılır.
  • Anahtarlık sert parlak ve pürüzsüz bir yüzeyden oluşmaktadır.
  • Kullanışlı ve Kişiye Özel bir hediye olan İsimli Taraftar Anahtarlığı yanınızdan ayırmayacaksınız.