0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comSivaslılara Özel Tasarımlı Hediye Tişört

Ürün Kodu : S-10759
29,90 TL

İç Anadolu bölgemizin güzel şehirlerinden Sivas'ın güzellikleri ile detaylandırılıp hazır hale geritilen harika bir hediye alternatifini sizlere sunuyoruz; Sivaslılara Özel Tasarımlı Hediye Tişört. İster erkeğe hediye olarak isterseniz de bayan sevdiklerinize hediye olarak tercih edebileceğiniz bu tişört modeli ile ömürlük bir hediye vereceğinizden emin olabilirsiniz.

Manevi değeri yüksek bir hediye olacak Sivaslılara Özel Tasarımlı Hediye Tişört ilk başta kulağa sıradan bir hediye gibi gelebilir. Fakat tişört modelimizin üzerine yapılan baskısı bu ürünü sıradanlıktan çıkaracak, anlamlı hediyelerden birine dönüştürecektir. Sivaslılara Özel Tasarımlı Hediye Tişört üzerine yapılan baskı Sivas'a özgü güzellikler ve Sivas denildiğinde akla ilk gelenler ile detaylandırılıp hazır hale getirilmiştir. Sivaslı sevdiklerinizin gururla giyecekleri bu tişört modeli yalnızca evde değil sokakta, caddede, işte, okulda, yürüyüşte, tatilde kısacası istenilen her yerde rahatlıkla giyilebilecektir. Sivaslı sevdiklerinizin memleket sevgilerini dışa yansıtmalarında etkili olacak bu tişört modeli belli bir süre sonra kullanılmasa bile bir ömür anı olarak saklanacak, onlara daima sizi hatırlatacaktır. Arkadaşa ya da sevgiliye doğum günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz Sivaslılara Özel Tasarımlı Hediye Tişört'ü sürpriz bir hediye olarak Sivaslı yakınlarınızdan birine de armağan edebilirsiniz.

İki farklı renk alternatifi bulunan Sivaslılara Özel Tasarımlı Hediye Tişört'ü Sivaslı sevdiklerinize hediye etmek veya bir Sivaslı olarak kendiniz için tasarlatmak istiyorsanız hemen sitemizden siparişinizi geçin. Hediye Sepeti.com'un şehirlere özel diğer hediye alternatiflerini de incelemeden geçmeyin.

 

Sivaslılara Özel Tasarımlı Hediye Tişörtü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.