0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comSevgiliye Hediye Fotoğraf Baskılı Masa Takvimi

Ürün Kodu : S-10773
49,90 TL

Sevgiliye yıldönümü hediyesi ne alınır? sorusu ile günlerdir savaşıyor fakat bir sonuca varamıyor musunuz? O halde size önereceğimiz bu hediye alternatifine bayılacaksınız. Sıradan masa takvimlerini üzerine yapılan özelleştirmeler ile unutturan Sevgiliye Hediye Fotoğraf Baskılı Masa Takvimi.

Hem bayan için hem de erkek için uygun bir hediye olabilecek bu masa takvimine toplam 13 adet fotoraf basılacak. Her daima göz önünde bulundurmak istediğiniz fotoğraflarınız arasından seçeceğiniz anılar ile canlanacak Sevgiliye Hediye Fotoğraf Baskılı Masa Takvimi sevdiğiniz insanı da çok şaşırtacak. Kişiye özel tasarımıyla yalnızca sevdiğiniz insana özel bir hediyeye dönüşecek bu takvim ona olan aşkınızın simgesi olarak sevginizi ifade etmenizde büyük role sahip olacak. Sevgiliye en anlamlı hediyelerden biri olabilecek Sevgiliye Hediye Fotoğraf Baskılı Masa Takvimi biricik aşkınızın çalışma masasını veya odasının en güzel yerlerini süsleyecek, takvime her baktığında sizi gülümseyerek hatırlayacak. Sevgiliye alınabilecek en ilgi çekici hediyelerden biri olabilecek Sevgiliye Hediye Fotoğraf Baskılı Masa Takvimi 2017 yılına ait olsa da kalıcılığından asla bir şey kaybetmeyecek, yerini daima koruyacaktır. Yıldönümü hediyesinin dışında sevgiliye 14 Şubat hediyesi olarak da tercih edilebilecek fotoğraf baskılı masa takvimi modelimiz  aşk dolu bir hediye olarak kesinlikle kaçırılmaması gereken bir armağan. Siz de biricik sevgilinize en az kendisi kadar özel bir armağan vermeyi planlıyorsanız tercihinizi kesinlikle Sevgiliye Hediye Fotoğraf Baskılı Masa Takvimi'nden yana kullanmalısınız.

Kişiye özel tasarımlar oluşturup sizlere sunan Hediye Sepeti.com'un tasarladığı Sevgiliye Hediye Fotoğraf Baskılı Masa Takvimi'ni sevgilinize yıldönümünüzde veya sevgililer gününde armağan etmek isterseniz hemen özelleştirmelerinizi tamalayıp bize iletin. Aşk dolu bu hediye ile sevginizi rahatlıkla ifade edin.

 

Sevgiliye Hediye Fotoğraf Baskılı Masa Takvimi'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Doğal ahşap ayak.
  • Her sayfada sizin dilediğiniz fotoğraf yeralmaktadır.
  • Takvim ölçüleri 10 x 14.5 cm dir.
  • 1 kapak + 12 adet yaprak bulunmaktadır.
  • Takvim yaprakları sert kartondur.