0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comSeni Seviyorum Çünkü Mesaj Kartları

Ürün Kodu : S-10499
24,90 TL

Hayatınızdaki belki de en özel insan; sevgiliniz.. O'nu neden sevdiğinizi düşündünüz mü hiç? Oturup düşündüğünüzde belki de yüzlerce sebep bulabilirsiniz. Fakat bunları cümlelere dökmek biraz meşakatli bir iştir. Biz Hediye Sepeti olarak hislerinize tercüman olmak istedik ve Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kartları'nı tasarladık! Sevgilinize söyleyebileceğiniz en anlamlı kelimeler bu kartlarda cümlelere dönüşüyor ve hayatınızın aşkı olarak gördüğünüz o insanı derinden etkiliyor. Her kelimesi aşk kokan bu cümleleri okuyan sevgilinizin eşsiz duygulara kapılacağından emin olabilirsiniz. Aranızdaki sevginin pekişmesinde de etkili olacak Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kartları özel günlerde hazırlayacağınız romantik sürprizlere harika bir detay olabilir.

Yıldönümü, sevgililer günü, doğum günü gibi özel günlerinizde biricik aşkınızı hediyeniz ile şaşırtmak ona tarifsiz mutluluklar yaşatmak istiyorsanız önerimizi dikkate alın deriz! Sitemizden Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kartları'nın siparişini hemen oluşturun, sevgilinize yapacağınız sürprizlere aşk dolu bir detay katın.

 

Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kartları'nı satın almadan önce bilmeniz gerekenler;

  • Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kartları 100 adet kırmızı kalpten oluşur.

100 adet seni seviyorum çünkü sözlerinden bazıları şu şekilde;

- Seni seviyorum çünkü, beni en çok sen güldürüyorsun.

- Seni seviyorum çünkü, gözlerinin içinde binlerce yıldız, gecenin karanlığını delip geçiyor.

- Seni seviyorum çünkü, güzelliğin melekleri bile kıskandırıyor.

- Seni seviyorum çünkü, bana bakarken ki gülümseyişini izlemek dünyanın en güzel şeyi.

- Seni seviyorum çünkü, gözlerinin içinde ki binlerce yıldız, gecenin karanlığını delip geçiyor.

- Seni seviyorum çünkü, bu siyah beyaz dünyada tek renk sensin.

- Seni seviyorum çünkü, seni sevmeyi, sana dokunmayı, seni dinlemeyi, sana bakmayı, seni koklamayı ve seni seninle paylaşmayı seviyorum.