Kurumsal Hediye Baskılı Fincan Bardak

Ürün Kodu : S-8550
39,90 TL

Kaliteli bir hayata sahip olmak için tartışmasız düzgün bir çalışma hayatına sahip olup, düzenli bir gelire sahip olmamız gerekmektedir. Düzenli bir iş hayatının elbette getirilerinin yanında stresi ve problemleri de olabilir. Yapılan toplantılar, günlük yazışmalar, iş ile ilgili olumsuzluklar rutin gözüken bir iş gününüzü strese sokabilir. Stresinizi azaltacak, ofiste geçen gününüzü sakinleştirecek en önemli ayrıntılardan birisi sakinleştirici özelliği bulunan kahvedir. Kahvenizden alacağınız bir yudum ile işiniz ile ilgili daha net karar vermenizi ve kısa bir mola vermenizi sağlayabilirsiniz. Sizi gün boyunca zinde tutan ve yorgunluğunuzu atan çay ya da kahvenizi ofisinizde kendi isminiz ile hazırlanan bir fincanda içmek elbette motivasyonunuzu arttıracak özel bir ayrıntıdır. Sevgili arkadaşınız için satın alabileceğiniz Kurumsal Hediye Baskılı Fincan Bardak ofis hediyesi olarak düşünebileceğiniz özel bir seçenektir. Porselen kupa, tabak ve kaşıktan oluşan üçlü set iş hayatının gözdesi olacak, vazgeçilmez bir ofis eşyası olacaktır.

Genelde iş yerlerinde kalabalıktan dolayı herkes kendisine ait olan bardağını işaretleyerek başka kimsenin o bardaktan içmesini istemez. Bu konuda rahatsız olduğunu bildiğiniz arkadaşınıza ofis hediyesi olarak hediye edeceğiniz Kurumsal Hediye Baskılı Fincan Bardak çok şık bir hediye seçeneği olacaktır. Görüntüsü ve kalitesi ile göz dolduran fincan takımı yılbaşı ya da promosyon günlerinde firmalarının bayilerine, müşterilerine hediye edeceği kurumsal hediye konusunda özel bir seçenek olacaktır.

Kişiye Özel Hediye İsimli Fincan'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Porselen malzeme
1 adet baskılı porselen fincan
1 adet bardak altlığı
1 adet porselen çay kaşığı

Yorum Yaz

ESRA Ö.
Ürün hakkında
Gerçekten almış olduğum ürünle ilgili teşekkürlerimi iletmek istiyorum hem bir o kadar hızlı ve bir o kadar da titizlikle ürünü hazırlayıp hemen gönderdiler. Ürünü almak isteyen veya bu siteden alışveriş yapmak isteyen herkes gönül rahatlığıyla kullanabilir. Bu şekilde devam etmeniz dileğiyle...
25.11.2016
mukaddes u.
cok beğendim.Emeğinize sağlık
06.01.2016