Kişiye Özel Paslanmaz Çelik Şişe Soğutucu

Ürün Kodu : S-10379
94,90 TL

Özel gecelerinizde, kutlamalarınızda yudumladığınız içkilerinizi soğuk tutma olayını daha şık bir şekilde yapmaya ne dersiniz?

Arkadaş toplantılarınızda veya doğum günü yılbaşı gibi özel gecelerinizde, sevgilinizle veya eşinizle geçireceğiniz yıldönümlerinizde bir iki kadeh içki yudumlamak hakkınızdır elbette ki. Bu içkiler özellikle de yaz günlerinde soğukluğunu çabucak kaybeder ve tatsız bir hal alır. Geceniz bozulmasın, sofranız daha şık bir hal alsın diye tasarladığımız Kişiye Özel Paslanmaz Çelik Şişe Soğutucu üzerine işlenecek harfler ve tarih ile size özel bir hal alacak. Soğutucunun şık görünümü içki şişenizle bütünleşince daha özel bir görüntü oluşturacak. Misafirlerinizin veya eşinizin/sevgilinizin de beğenisini kazanacak bu ürün ile geceye damganızı vuracaksınız.

Sofralarınızın ve kutlamalarınızın vazgeçilmezi haline geleceğini düşündüğümüz Kişiye Özel Paslanmaz Çelik Şişe Soğutucu'yu yalnızca kendiniz için değil sevdikleriniz için de tercih edebilir, onları bu özel ve keyifli hediyeniz ile mutlu edebilirsiniz.

 

Kişiye Özel Paslanmaz Çelik Şişe Soğutucuyu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Buz olmasına gerek kalmadan Soğutma özellikli Şişe Soğutucu

Malzeme: Paslanmaz Çelik / Renk: Metalik Gümüş

Hediye Kutusunda

Ağırlık: 625 gr / Yükseklik: 19,5 cm / Çap: 12 cm