Sevgiliye Hediye Kişiye Özel Mutfak Önlüğü

Ürün Kodu : S-10608
34,90 TL

Mutfakta geçirdiği zaman boyunca sizin için doyumsuz lezzetler yaratan bir eşiniz varsa işte size harika bir hediye alternatifi; Sevgiliye Hediye Kişiye Özel Mutfak Önlüğü.

Leziz mi leziz börekler, çörekler, mis kokulu yemekler, tadına doyulmaz pastalar, kurabiler.. Hepsi birbirinden güzel bu lezzetleri yapan biricik eşinizi hamaratlığı adına ödüllendirmek istediğinizi tahmin edebiliyoruz. El becerisini ve emeğini kattığı bu lezzetlere karşılık ona vereceğiniz bir hediye ile yemeklerini veya tatlılarını daha bir aşkla yapmasını sağlayabilirsiniz. Hediye Sepeti olarak tasarladığımız Sevgiliye Hediye Kişiye Özel Mutfak Önlüğü eşsiz lezzetler yaratan eşinizin aklını başından alacak bir hediye. Günün her öğünü size en güzel yemekleri hazırlayan eşinizin çok sevdiği mutfağında keyifle kullanacağı bu mutfak önlüğünü benzerlerinden ayıran çok hoş bir detayı var. Oldukça kaliteli mutfak önlüğümüzün üzerindeki tabak, çatal-bıçak görseline üzerine yazdıracağınız mesaj eşlik ediyor. İsimlerinizin yer alacağı bu hoş mesaj adeta aşk içeriyor. Sevgiliye Hediye Kişiye Özel Mutfak Önlüğü sayesinde eşinize, o muhteşem kadına tatlı bir mesaj vermeniz mümkün oluyor. Özenle kurduğu sofralara getirdiği doyumsuz lezzetlere karşılık teşekkür niteliğinde bir hediye olabilecek Sevgiliye Hediye Kişiye Özel Mutfak Önlüğü'nden daha hoş ve daha kullanışlı bir hediye bulamayacağınızdan eminiz.

Siyah ve kırmızı renk alternatifi bulunan Sevgiliye Hediye Kişiye Özel Mutfak Önlüğü'nü mutfağınızın sultanı, biricik eşinize armağan etmek ve ona her gün keyifle kullanabileceği bir hediye sunmak isterseniz eğer hemen sitemizden siparişinizi oluşturun ve isimlerinizi bize iletin. Vereceğiniz bu anlamlı hediyenin heyecanını bir ömür koruyacağından da emin olabilirsiniz.

 

Sevgiliye Hediye Kişiye Özel Mutfak Önlüğünü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Önlükler %100 pamuk kumaştan üretilmiştir.
  • Ürün boyutu: 80x60 cm'dir.
  • Üzerindeki baskı uzun ömürlü olup 80 yıkamaya ( 40 derecede ) kadar dayanıklıdır.

Yorum Yaz

muharrem k.
Tatlı
Gayet şık ve güzel bir ürün kargo hızı mükemmel
15.12.2016