0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comUsta Şef İsim Yazılı Mutfak Önlüğü

Ürün Kodu : S-10614
34,90 TL

Beylerin mutfak macerası çoğu zaman hüsranla son bulur. Elbette ki bu hepsi için geçerli bir kanı değildir. Sizin sevgiliniz, eşiniz veya babanız mutfakta harikalar yaratan bir insansa ve onu bu becerisinden dolayı gururlandırmak istiyorsanız işte karşınızda Usta Şef İsim Yazılı Mutfak Önlüğü.

Hayatınızdaki değerli erkeklerden birine sürpriz bir hediye niteliğinde sunabileceğiniz bu mutfak önlüğünü benzerlerinden ayıran öyle bir özelliği var ki adeta beylerin aklını başından alacak cinsten. Babanızın, sevgilinizin veya eşinizin mutfakta harikalar yaratan usta bir şef olduğunu düşünüyorsanız Usta Şef İsim Yazılı Mutfak Önlüğü onlar için seçebileceğiniz en ideal hediye diyebiliriz. Üzerinde aşçı şapkası figürü bulunan mutfak önlüğü hemen altına yazılan isim ve soyisim ile hediye edeceğiniz kişiye özel hal alıyor. Beylerin kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak bu hediye mutfakta geçirdikleri zaman boyunca kullanabilecekleri en keyifli aksesuar. Birbirinden leziz yemekler, tatlılar veya salatalar yapan babanız, eşiniz ya da sevgiliniz ismine özel hazırlanan bu mutfak önlüğü ile yaptığı sunumları daha bir özenle ve keyifle yapacaktır. Siyah ve kırmızı renk seçeneğinden dilediğinizi seçip sevdiğiniz beylere armağan edebileceğiniz Usta Şef İsim Yazılı Mutfak Önlüğü'nün bir anı niteliği taşıdığını da unutmayın.

Mutfakta harikalar yarattığını düşündüğünüz eşiniz, babanız ya da sevgiliniz için kişiye özel olarak hazırlatabileceğiniz Usta Şef İsim Yazılı Mutfak Önlüğü'nü kaçırmamak adına tek yapmanız gereken Hediye Sepeti'nden siparişinizi oluşturup bize iletmeniz olacaktır. Emin olun ki hediyeniz çok beğenilecek ve mutfaklarda severek kullanılacaktır.

 

Usta Şef İsim Yazılı Mutfak Önlüğünü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Önlükler %100 pamuk kumaştan üretilmiştir.
  • Ürün boyutu: 80x60 cm'dir.
  • Üzerindeki baskı uzun ömürlü olup 80 yıkamaya ( 40 derecede ) kadar dayanıklıdır.