Kişiye Özel Hediye İsimli Fincan

Ürün Kodu : S-8549
39,90 TL

Çay ve kahve sohbetleri arkadaş toplantılarının vazgeçilmezidir. Özellikle hanımlar bir araya geldiğinde sohbetlerine tat katacak bir fincan çay ya da kahveden asla vazgeçmezler. Bir de yanına lezzetli yiyecekler eklendiğinde nefis bir ziyafete dönüşebilir. Hediye Sepeti'nin özel tasarımı ile hayat verdiği Kişiye Özel Hediye İsimli Fincan seti üzerindeki çiçek tasarımı ile bayanlara hitap edecek anlamlı bir hediyeye dönüşmektedir.

Ev hediyesi
olarak düşünebileceğiniz üçlü fincan seti fincanı, tabağı ve kaşığı harika bir hediye olacaktır. Her yudumda sevdiklerinize sizi hatırlatacak fincan seti şık bir ev hediyesi seçeneği olacaktır. Porselen malzemeden hazırlanan fincan seti yorgunluğunuzu atmak için yudumladığınız çayınızı keyifle içmenizi sağlayacaktır. Çiçek tasarımı içine yazılan isim ile tıpkı bir tablo gibi gözüken fincan setini sevdiklerinize hediye edebileceğiniz anlamlı ve kullanışlı seçeneklerdendir. Sevdiklerinizin mutfağına baharı getirecek, kişiye özel olması sebebi ile kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak Kişiye Özel Hediye İsimli Fincan seti ile sevdiklerinizin gönlünü fethedin. "Bir fincan kırk yıl hatrı vardır" diye düşünüyorsanız şık ve estetik tasarımı olan fincan setini çay ve kahve kültürünü toplum olarak benimsediğimiz için tartışılmaz beğenisi yüksek bir hediye olarak satın alabilirsiniz.

Kişiye Özel Hediye İsimli Fincan'ı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Porselen malzeme
1 adet baskılı porselen fincan
1 adet bardak altlığı
1 adet porselen çay kaşığı


Yorum Yaz

Yüksel A.
Harika
Çok çabuk geldi ve ürün çok hoşuma gitti. Teşekkürler
01.01.2017
Merve ı.
zamanında teslim edildi. fiyatı uygun, tasarımı çok şık. hediye gönderdiğim bayanlar çok zarif buldular. herkese öneririm .
25.11.2015
Merve ı.
tavsiye ettiğim bir ürün . şık zarif ve fiyatı açısından oldukça uygun. hediye ettiğim kişiler çok memnun kaldılar.
25.11.2015