İsim Ve Anlamı Yazılı Hediye Kupa Bardak

Ürün Kodu : S-8443
24,90 TL

Sevdiklerini mutlu etmek için farklı yollar arayanlardansanız onlara sıradanlıktan uzak, küçük olsa da anlamlı olabilecek armağanlar sunmalısınız. Orjinal hediyeler denilince akıllara gelen "Hediye Sepeti" bambaşka bir seçenekle karşınızda: İsim ve anlamı yazılı hediye kupa bardak!

Çok sevdiğiniz dostlarınıza, yakın arkadaşlarınıza, birlikte bir hayat kurma planı yaptığınız çok değerli sevgilinize, annenize, babanıza hatta iş arkadaşlarınıza gönül rahatlığıyla verebileceğiniz kişiye özel hediye seçeneklerinden biri olan isim ve anlamı yazılı kupa bardak doğum günü gibi özel günler için çok etkileyici bir seçenek olacaktır. Hediye seçiminde sevdiklerinizin kendilerini son derece özel hissetmelerini sağlamak ve sizin için ne kadar değerli olduklarını aktarabilmek amacıyla bir hediye arayışına giriştiyseniz kişiye özel hediyeler kurtarıcınız olacaktır.

İsim ve anlamı yazılı kupa bardak son derece şık görünen ve kullanışlı bir hediye olarak sevdiklerinizi özel günlerinde çok mutlu edebilecek bir tercih olacaktır. Örneğin en yakın arkaşa doğum günü hediyesi el yapımı kadar değerli olsun istiyorsanız ona ismine özel bir kupa bardak hazırlatarak akılda kalıcı bir hediye verebilirsiniz. Bu hediye ile dostlarınıza her zaman sizi hatırlatacak bir hatıra bırakmış olursunuz.

İsim ve anlam yazılı kupa bardak yakın dostlarınızın severek kullanabilecekleri bir eşya olacak ve kişiye özel oluşuyla göz dolduracaktır. Bu küçük ama anlam dolu hediye hem  bayana hem de erkeğe doğum günü hediyesi fikirleri arasında ideal ve akılda kalıcı bir seçenek olacaktır.

Doğum günü, yıl dönümü, Sevgililer Günü gibi zamanlarda bu özel günlere muhakkak renk katacak ve akıllardan çıkmayacak bir hediye!

İsim Ve Anlamı Yazılı Hediye Kupa Bardağı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Kupa porselen malzemeden imal edilmiştir.
  • Kupa üzerinde isim yazdırabileceğiniz özel bir alan bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Elif E.
Teşekkürler
Hızlı teslimat ve kaliteli ürün..çok teşekkürler..
29.04.2016