Kartal Baskılı 1 OZ 30ml Matara Anahtarlık

Ürün Kodu : S-10537
29,90 TL

Hayatınızda özel bir yere sahip beyler için anlam dolu bir hediye oluşturduk ve beğeninize sunduk; Kartal Baskılı 1 OZ 30ml Matara Anahtarlık.

Erkeğe özel gün hediyesi olarak hem kullanışlı hem de oldukça şık bir hediye olabilecek bu matara anahtarlık şimdiye kadar seçtiğiniz en güzel hediye olacaktır. Çünkü Kartal Baskılı 1 OZ 30ml Matara Anahtarlık üzerine lazer kazıma yöntemi ile yazılan isim ve soyisim ile kişiye özel hazırlanıyor. Bu sayede ömürlük bir hediye olabilecek bu matara anahtarlık beyleri keyiflendireceği gibi kendilerini özel hissetmelerini de sağlayacaktır. Kartal Baskılı 1 OZ 30ml Matara Anahtarlık'ın içerisine diledikleri içecekleri koyabilirler ve istedikleri yerde istedikleri zaman keyifle yudumlayabilirler. Anahtarlık mataranın kapağı sızdırmaz olduğundan içeceklerin dökülmesi imkansızdır. Böylelikle ister ceplerinde isterlese de ellerinde rahatlıkla taşıyabilirler.

Erkeğe özel gün hediyesi olarak satın alabileceğiniz Kartal Baskılı 1 OZ 30ml Matara Anahtarlık'ı babaya hediye, sevgiliye hediye, eşe hediye veya yakın arkadaşa hediye olarak gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Bu onları hem şaşkınlığa uğratacak hem de özel hissettirecek bir armağan olacaktır.

 

Kartal Baskılı 1 OZ 30ml Matara Anahtarlığı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Matara anahtarlık 4.5 cm x 4.5 cm ölçülerindedir.
  • 30 ml kapasiteye sahip Anahtarlık matara paslanmaz çelikten imal edilmiştir.
  • Matara Anahtarlık içerisinde asitli içecek ve alkol konulabilmektedir.
  • Sızdırmaz kapak ve anahtarlık çengeli bulunmaktadır.
  • 1 OZ 30ml Matara Anahtarlık özenli paketlemesi ile gönderilmektedir.