İsme Özel Dolma Kalem

Ürün Kodu : S-8460
34,90 TL

Sevdikleriniz için seçtiğiniz hediyelerde manevi anlamda güçlü olabilecek, küçük olsa da anlamıyla etkileyecek seçeneklere yönelmeyi tercih edenlerdenseniz bu hediye tam size göre! İsme özel oluşuyla sevdiklerinize kendilerini özel hissettirecek şık kalem, etkileyici bir doğum günü hediyesi olabilir. Şık bir hediye paketi içerisinde sunacağınız bu ürün dostlarınızın çok hoşuna gidecek.

Üzerinde gayet zarif bir biçimde isim yazılacak alanı bulunan kalemi alacağınız kişiye özel hazırlatarak anlamlı bir hediye ortaya çıkarabilirsiniz. Dostlarınızın iş yaşamına destek anlamında, yeni iş hediyesi olarak da verebileceğiniz hediye gönülleri fethedecek cinsten. Hemen hemen herkesin ihtiyaç duyduğu kalem, isme özel hale getirilerek sevdikleriniz için özel bir eşyaya dönüşüyor. Dostlarınıza iş konusundaki desteğinizi ifade etmeniz için de harika bir fırsat olacak.

İsim yazılı kalem, en çok ihtiyaç duyacak insanlara, öğretmenlere de anlamlı bir hediye olarak sunulabilir. Öğretmenler Günü geldiğinde öğretmeninize emeklerinden dolayı bir teşekkür anlamında vererek özel bir hatıra bırakabilirsiniz. Öğretmenlerinizi çok mutlu edecek bu hediye, severek kullanacağı eşyalardan biri haline gelecek ve her kullandığında sizi anımsamasını sağlayacaktır.

Sevdiklerinize özel günlerde sıradanlıktan uzak, enteresan hediyeler vererek bu özel günü daha anlamlı kılmak için ideal bir tercih olacak isme özel kalem, onların sizin hayatınızda ne kadar özel bir konumda olduklarını ifade etmek için de bir fırsat olacak. Sevdiklerinize uzun yıllar akıllardan çıkmayacak kişiye özel hediyeler ile duygularınızı ifade ederek, hediye seçiminde gösterdiğiniz özenle emeğinizi belli edebilirsiniz.

Herkese hitap edebilecek en güzel hediyeler Hediye Sepeti’nde sizlerle buluşmaya devam ediyor!

İsme Özel Dolma Kalem Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Dolma kalemdir.
  • Kutu boyutları 18 cm x 5 cm’dir.
  • Kalem boyutları 14 cm x 1 cm’dir.

 

Yorum Yaz

YİĞİT C.
Kalemin tasarımı çok güzel, üzerine yazılan yazı karakterleri oldukça zarif fakat kalemin mürekkebi yoktu.
04.01.2016
Sergen .
Resimde göründüğü gibi değilmiş gerçekten. Bu kaliteli üründen dolayı hediye sepetine teşekkür ediyorum.
29.12.2015
Merve .
Bekledigimden daha şık ve kaliteli geldi ürün..teslimati hizli ve sorunsuzdu..Tesekkurler..
26.12.2015