Yeni bir işe başlayan sevgilinizin aklından hiç çıkmayacak bir hediye; İsme Özel Mat Siyah Roller Kalem.

Yeni bir işe başlamanın heyecanını sizinle paylaşan biricik aşkınızın bu mutluluğuna ortak olmak amacıyla ona sunacağınız hediyeniz hazır mı? Muhtemelen hazır değil ki kendinizi bu sayfada buldunuz. İşin doğrusu kesinlikle doğru adrestesiniz. İş hediyesi olarak tercih edebileceğiniz en ideal hediyelerden biri olabilecek şık tükenmez bir kalem sevgilnizin yeni işinde sıklıkla kullanacağı bir aksesuar. İsme Özel Mat Siyah Roller Kalem'i benzerlerinden ayırak tek özelliği üzerine lazer kazıma tekniği ile işlenecek isim ve soyisim. Böylelikle kişiye özel bir hediyeye dönüşen mat tükenmez kalem sevgilinizin kendini özel hissetmesi için birebir. Çalışma ortamında elinden düşürmek istemeyeceği İsme Özel Mat Siyah Roller Kalem ile ofisinde fark yaratacak, bu kalemi nereden edindiği merak konusu olacaktır. sıradan kalem modellerinin aksine üzerine yazılan isim ve soyisim dolayısıyla kalıcılığı daim olacak İsme Özel Mat Siyah Roller Kalem sayesinde sevdiğiniz insana anı niteliğinde bir hediye de sunmuş olacaksınız.

Hoş ve kullanışlı bir tebrik hediyesi olarak sevdiğiniz insan adına hazırlatabileceğiniz İsme Özel Mat Siyah Roller Kalem'i Hediye Sepeti'nden satın almak ve özel bir kutlamada ona sunmak isterseniz elinizi biraz çabuk tutmanızı öneririz. Acele edin ve şık kalemi kaçırmayın!

 

İsme Özel Mat Siyah Roller Kalemi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kaleme isminiz lazer teknolojisi ile kazınarak yazılır ve çıkma olmaz.
  • Siyah Mat renkli tükenmez kalem mavi renkli yazmaktadır.
  • Kapaklı çıkartılarak açılıp kapanmaktadır.

Yorum Yaz

ELİF B.
Hizmet kaliteniz için teşekkürler.
Gerçekten çok şık ve kullanışlı bir kalem .Kişiye özel hediye için iyi bir seçenek. Ayrıca hızlı ve mükemmel hizmet kaliteniz için çok teşekkürler.
02.01.2017
Selin K.
Teşekkürler
Ürün en kısa zamanda ve sorunsuz bir sekilde elime geçti ve ürün kaliteli ve çok guzel teşekkür ederim.
30.12.2016
Emre A.
başarılı
ürün çok iyi teşekkürler
26.12.2016
sezen i.
teşekkür
hızlı gönderi ve kaliteli ürün için teşekkürler
26.12.2016
Osman D.
Muazzam
Hız da mükemmel, paketleme de mükemmel, ürünler de mükemmel. Bundan sonra sık sık görüşeceğimize eminim. Teşekkürler Hediye Sepeti
22.12.2016
Müjde Y.
Gerçekten sorunsuz ve hızlı bi şekilde elime ulaştı.Resimde görüldüğü gibi hiç bi farklılık yok.Hizmetiniz için teşekkürler.
15.12.2016
Emine Ç.
İlginiz için teşekkür ederim ürün çok hızlı ve çok şık bir şekilde elime ulaştı
08.12.2016
Rabia .
EFSANE
Hızlı bir hediye olsun istiyorsanız net üzerindeki en iyi sayfa bence. Sorunsuz bir kargo. Görüntüden daha güzel bir ürün GÜvenli bir site Teşekkürler Hediye Sepeti
29.11.2016
merve t.
hızlı gönderiniz için çok teşekkür ederim.
26.11.2016
Canan .
Çok teşekkürler.
Öğretmenlerimiz için aldığım kalemler umduğumdan daha güzeldi..İsimler çok güzel yazılmış,paketler özenle hazırlanmıştı..En önemlisi son anda verdiğim siparişim vaktinden önce ulaştı..Öğretmenlerimizi mutlu etmemize vesile oldunuz..İyi ki varsınız..
25.11.2016