Kişiye Özel Metal Kartvizitlik

Ürün Kodu : S-2961
34,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.

Bu şık metal kartvizitlik sayesinde babanızda bundan böyle en şık şekilde tanıdıklarına ve müşterilerine kartvizitini uzatabilecek…

Erkeklerin büyük bir çoğunluğu, derli toplu olma konusunda pek de fazla başarılı olamayabiliyor. Hatta bu noktada da birçok erkeğe cüzdan kullanmak zulüm gibi gelebiliyor. Peki, bu durumda genelde erkekler eşyalarını nasıl taşıyor? Elbette ki sol ceplerine tıkıştırabildikleri kadar para, ehliyet, kredi kartı v.b. alıyor, sağ ceplerine de cep telefonlarını attıkları gibi dışarı çıkabiliyor. Ama ne yazık ki bu görünüm karşıdan bakıldığında çok da nahoş görüntülere sebep olabilir. Aşağıya doğru sünmüş ve uzamış gömlekler ya da ceket cepleri, formu bozulan giysi kalıpları özellikle de bir firma çalışanına hiç yakışmayan görünümler oluşturabilir.

Bu gibi bir durumla karşılaşmamak için yine eşinizi ya da babanızı şıklaştırmak ve bu konuda erkek aksesuar trendlerini takip etmek de yine siz bayanlara düşüyor. Hediye Sepeti sayfalarından babanız ya da eşiniz için en güzel cüzdanları ve kartvizitlikleri temin edebilirsiniz. Hem de isme özel en şık tasarımlarıyla…

İşte bu sayfada da yine şık bir kartvizitlik tasarımıyla birlikteyiz. Cüzdan kullanan tertipli erkeklerin bile he yazık ki doluluktan ötürü cüzdanlarında kartvizitliklerine yer kalmıyor. Orda, burada intizamsız şekilde üzerlerinde gezdirdikleri kartvizitleri ise buruşup formlarını kaybedebiliyor. Bu da müşteriler açısından puan düşüren bir intibaya neden olabilir elbette. Oysaki ona bu şık tasarımlı  Kişiye özel kartvizitlikten hediye ettiğinizde her şey çok daha farklı olabilir. Son derece intizamlı, şık ve tarz bir şekilde üzerinde taşıyabileceği bu lazer işlemeli kartvizit kutusu, babanızın ya da eşinizin şıklığına şıklık katacaktır. İş hediyesi olarak ona bu ürünü alabilirsiniz. Bundan sonra babanız en azından 50 adet kartvizitini bu kutuda gayet şık ve konforlu bir şekilde taşıdığı gibi, müşterilerine şık bir şekilde de sunabilecektir. Babalar hediyesi alanında iş hediyeleri, her zaman en gözde ürünler olanlarındandır. Sevgiliye hediyelik eşya bakıyorsanız da bu kartvizitlik biçilmiş kaftan olacak.

Bir erkeğin kullanabileceği aksesuarlar kısıtlıdır. Cüzdan dışında pek alternatifleri olmadıklarını düşünürsek cüzdanlarının durumunu tahmin etmek pek güç olmasa gerek.Özellikle işe giderken tertip ve düzenlerinin olması çok önemlidir.


Şık giyinmeye önem verirken ceplerinden çıkardıkları yırtık bir kartvizitlik çok da hoş bir görüntü oluşturmayacaktır. Babanızı şıklığına gölge düşürecek bu durumdan kurtarmak istiyorsanız ona üzerinde isminin yazdığı metal bir kartvizitlik hediye etmelisiniz.

Kişiye Özel Metal Kartvizitlik'i satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • 9.5 cmx 6 cm ölçülerindedir.
  • Lazer işlemesiyle şekillendirilen yazılarda asla silinme olmamaktadır.

Yorum Yaz

Yeliz b.
Bir iş gunu icinde teslim edildi ürün gerçekten güzel teşekkür ederim
27.06.2016
Sevgi g.
Hediyeleriniz çok özel ve gerçekden çok güzel.
09.02.2016
SEDA K.
Merhaba , çok samimi olarak söylüyorum şimdiye kadar sizin kadar hızlı ve özenli çalışan bir firmaya rastlamadım.Siparişim ertesi gün elime ulaştı. Tam istediğim gibi olmuş çok teşekkürler. Sürekli olarak bilgilendirme yapılması çok güzel .Bundan sonra kesinlikle sizin sitenizin devamlı müşterisi olucam :) herkese tavsilerimi edicem, teşekkürler , iyi çalışmalar.
19.06.2015