Hukuk Bürosu için Dekoratif Hakim Tokmağı

Ürün Kodu : S-8457
59,90 TL

Her zaman adaletin yanında olmayı seçen, haksızlıklara göğüs geren ve hatta bunu meslek haline getirme özverisinde bulunarak ülkemizde adaletin en doğru şekilde işlemesine katkıda bulunan hukukçular için muazzam bir hediye! Hukuk bürosu sahiplerine veya hukuk bürosunda çalışan avukata hediye olarak sunabileceğiniz dekoratif hakim tokmağı çalışma masasında kullanılabilecek bir eşya olacaktır. Hukuk bölümünü kazanan arkadaşlarınızı gururlandırmak veya hukuk okuyan dostlarınıza erkenden bir yeni iş hediyesi vermek isterseniz Adalet Bakanlığı logusu detayıyla etkileyici bir hale büründürülmüş isme özel hazırlanan hakim tokmağı setini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Sevdiklerinize hediye seçerken hediyenin onlara ne denli hitap ettiğine dikkat edenlerdenseniz avukatlık mesleğini icra eden ve hukuk bilimine gönül veren sevdiklerinize sunacağınız bu hediye sizin ne kadar ince düşünceli bir insan olduğunuzu gösterecek, onları hayatınızda ne kadar özel bir yere koyduğunuzu ifade etmenizi sağlayacaktır. Başarılarıyla sizi de gururlandıran değerli dostlarınıza böylesine anlamlı bir hediye vererek farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Hukuk Bürosu İçin Dekoratif Hakim Tokmağı hediye seçeneği kişiye özel hazırlanmış olmasıyla sevdiklerinizi büyülemeye yetecek, kendilerini çok özel hissetmelerini sağlayacaktır. Ofislerde kullanılabilecek ahşap hediyelik seçeneği arayanlar için söz konusu olan bir hukuk bürosu ise bu hakim tokmağı göz dolduran bir hediye olacaktır! Üzerine hukuk bürosunun adını, Adalet Bakanlığı logusunu ve hediyeyi vereceğiniz kişinin adını yazdırabileceğiniz bu hediye, uzun yıllar severek ofiste kullanılacak ve sık sık sizi anımsatacaktır.

Verdiği hediyenin sıradan olmamasını isteyen ve özel anları farklı kılmak isteyenlerdenseniz sevdiklerinize sunduğunuzda çok etkilenmelerini sağlayacak kişiye özel hediyeler kapıda ödeme seçeneğiyle sizlerle!

Hukuk Bürosu için Dekoratif Hakim Tokmağı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Tokmağın yanında gelen ahşap zemin 12 cm çapındadır.
  • Tokmak 24 cm boyundadır.

Yorum Yaz

Gürcan B.
Olmasi gerektiği gibi
Urun zamaninda hizli bir sekilde kargoya duzgun sekilde ambalajlanarak teslim edildi. Urun vaadedildigi gibi . istegim yazi oldukca muntazam sekilde yazilmis. Orjinal bi goruntusu var. Bence parasini hak ediyor.
13.04.2016
ERHAN A.
Güzeldi teşekkür ederim.
17.11.2015
dlk .
Güzel ama fotoğraftakine göre biraz küçük gibi geldi.
19.10.2015