0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comAntalya Şehrine Özel Tasarımlı Baskılı Tişört

Ürün Kodu : S-10744
29,90 TL

Şehir baskılı tişört modellerimizi sizlere sunmaya devam ediyoruz. Güzel ülkemizin güzide şehirlerinden Antalya'da sıra! Turistik şehrimiz Antalya'nın sıcak insanlarına hediye edebileceğiniz Antalya Şehrine Özel Tasarımlı Baskılı Tişört, şık kesimi ve Antlaya şehrinin güzelliklerine özel baskısı ile hazır hale getirildi ve sizlere sunuldu.

Enfes tatil şehirlerimizden Antalya'nınhavası kadar insanları da sıcacık. Bunu Antalya'ya gidenler veya Antalyalı bir arkadaşa sahip olanlar bilirler. Eğlencesi, sıcaklığı ve cana yakınlığı ile bildiğiniz Antalyalı arkadaşınıza armağan edebileceğiniz Antalya Şehrine Özel Tasarımlı Baskılı Tişört anlamlı hediye olarak sitemizde sizleri bekliyor. Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunan bu tasarım tişörtü istediğiniz kişi için istediğiniz bedende hazırlatmanız mümkün. Ankaralı olan erkeğe hediye veya bayana hediye olarak satın alabileceğiniz Antalya Şehrine Özel Tasarımlı Baskılı Tişört ile Antalyalı olan sevdiklerinizi özel hissettirmeniz için birebir. Evde, sokakta, caddede, okulda, işte kısacası istedikleri her yerde keyifle kullanabilecekleri bu tasarım tişörtü çok beğeneceklerinden de eminiz. Üzerinde Antalya şehrini simgeleyen güzelliklerin resmedildiği bir baskı bulunan Antalya Şehrine Özel Tasarımlı Baskılı Tişört sıradan hediyelerin aksine anlamını yıllarca koruyacak, anı niteliği taşıyan bir armağan. Seçtiğiniz bu hediye ile bir ömür akılda kalmayı da garantileyeceksiniz gibi.

Antalyalı olan bir yakınınıza, en yakın arkadaşınıza veya sevgilinize hediye edebileceğiniz Antalya Şehrine Özel Tasarımlı Baskılı Tişört'ü istediğiniz renk ve bedende hazırlatmak, memleketine olan sevgileri ile bildiğiniz sevdiklerinize armağan etmek istiyorsanız Antalya Şehrine Özel Tasarımlı Baskılı Tişört'ün siparişinizi sitemizden hemen geçin. Hediye Sepeti.com'un diğer tişört modellerini de incelemeden geçmeyin.

 

Antalya Şehrine Özel Tasarımlı Baskılı Tişörtü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.